SOMEONE LIKE YOU | THE ADELE SONGBOOK

2024-04-02 19:00 - 21:30

Lietuvoje viešės pasaulinio pripažinimo sulaukęs šou „Someone Like You – The Adele Songbook“

Per gražiausias pavasario šventes, šv. Velykų savaitgalį, Vilniaus, Kauno ir Palangos koncertų salės prisipildys geriausiais dainininkės Adele superhitais, kuriuos atliks britų „X Factor“ žvaigždė Katie Markham kartu su savo grupe iš Didžiosios Britanijos. Didelės sėkmės sulaukęs šou „Someone Like You – The Adele Songbook“ yra vienintelis oficialiai pripažintas bei geriausias pasaulyje Adeles tribute projektas. 

Pasaulinė megažvaigždė Adele asmeniškai išrinko Katie Markham kaip tinkamiausią šiam šou ir kartą net buvo prisijungusi padainuoti kartu. Tuomet niekas negalėjo pagalvoti, kad šis įvykis išaugs į rimtą koncertinę programą, kuri sėkmingai gastroliuos visame pasaulyje.

Programa „Someone Like You – The Adele Songbook“ apima žinomiausias dainas iš visų keturių Adeles albumų - „19“, „21“, „25“ ir „30“. Publika išgirs daugybę apdovanojimų pelniusias kompozicijas „Someone Like You“, „Hello“, „When We Were Young“, „Skyfall“, o taip pat naujausius garsios atlikėjos hitus „Easy On Me“, „Oh My God“, „I Drink Wine“ ir kitus puikius kūrinius.

 

Someone Like You https://youtu.be/e4r_UKCGySQ

 

Katie Markham

Kaip ir daugelis vaikų, Katie nuo šešerių mėgo šokti ir dainuoti, o paaugus užsiėmė savo pomėgiu rimčiau ir baigė mokslus keliose muzikos bei šokio mokyklose. Nuo 15 metų ji tapo nuolatine įvairių talentų konkursų laimėtoja. 2013 m. Katie pateko į britų „X Factor“ finalą, o 2015 m. dainininkės Adeles prodiuseriai kreipėsi į talentingą merginą, pakviesdami ją į naują šou „Someone Like You - The Adele Songbook“, kuriame iš kelių pretendenčių pati Adele nusprendė, kad Katie yra geriausia. Kaip prisipažįsta pati Katie, ji buvo beprotiškai susijaudinusi: „... aš, be abejo, negalėjau net įsivaizduoti, kad vieną dieną ne tik atliksiu Adeles programą, tačiau net ir dalinsiuos viena scena su savo dievaite“.

„Katie Markham tiesiog nuostabi. Ji stulbinamai panaši į pasaulinę superžvaigždę ne tik išvaizda, bet ir balsu. Iki šiol aš buvau tikras, kad niekada nesutiksiu nieko, kas galėtų prilygti Adelei savo balso diapazonu. Rekomenduoju apsilankyti šiame koncerte šimtu procentų. Juo labiau, kai Jūs turite pačios Adeles rekomendaciją ir žinote, kad tapsite išties neeilinio šou žiūrovu“, - tokią jaudinančią recenziją parašė thelivereview.co.uk kritikas po apsilankymo koncerte.

Neabejotinai, „Someone Like You – The Adele Songbook“ – tai šou kurį turi pamatyti kiekvienas tikras garsios Adeles gerbėjas!