ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Vilnius

2024-04-04 19:00 - 20:30
ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS
Legendinis šou «Tavo šešėlis»
 
TEULIS šešėlių teatras užkariavo ir nustebino ne vieną pasaulio sostinę. Originalus aukštos klasės akrobatikos, optinių iliuzijų, puikaus garso ir stulbinančių vaizdo projekcijų derinys palieka unikalų ir nepakartojamą įspūdį. TEULIS - tai neįprastas ir paklausiausias teatras šiandieninėje Europoje.
 
Šešėlių teatro menui jau keli tūkstančiai metų, tačiau pastarąjį dešimtmetį šis žanras išgyvena renesansą ir neregėtą atsinaujinimą. Šešėlių teatro idėja nepaprastai paprasta, o jo galia stebuklingai transformuojanti. Vos tik aktorius žengia už permatomo ekrano, prieš žiūrovus iškyla animacija: tamsios figūros išauga viena iš kitos, transformuojasi ir keičia dydį.
 
TEULIS šešėlių teatras įrodo, kad visos fantazijos gali atgimti pasitelkus žmogaus kūno šešėlius. Pasinersite į hipnotizuojančius pasirodymus ir kvapą gniaužiančią choreografiją, kuri lengvai pavergs jūsų širdis..
 
Per pastaruosius ketverius metus Šešėlių teatras TEULIS tapo svarbiausių talentų konkursų Italijoje, Turkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje finalininku. Jis gastroliavo Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Čekijoje, o Japonijoje 35 tūkst. žmonių plojo artistams.
 
Fragmentas  / "New York"  - https://www.youtube.com/watch?v=wSvDuNEJlkk