RHYTHM OF THE DANCE | VILNIUS

2024-10-10 19:00 - 21:00

Lietuvoje koncertuos garsi airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“

Pasaulinio garso airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“ švenčia 25-erių metų jubiliejų ir kviečia Lietuvos žiūrovus į savo įspūdingus pasirodymus, vyksiančius spalio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir spalio 11 d. Palangos koncertų salėje.

Tradicinė keltų muzika, folkloro elementai ir šiuolaikiniai ritmai, legendiniai airiški šokiai, gyvai atliekama muzika ir užburiantys solistų balsai – visa tai pelnė „Rhythm of the Dance“ pasaulinį populiarumą ir pripažinimą. Per 25-erius gyvavimo metus šis šokių kolektyvas sužavėjo per 7 milijonus žiūrovų 50 šalių. Trupė kasmet surengia daugiau kaip 200 pasirodymų geriausiose koncertinėse salėse ir beveik visi jų pasirodymai – išparduoti! 

Video - https://youtu.be/ylI1O9aw5pE

Publiką sužavės didinga Airijos istorija, perteikta preciziškai atliktais šokio judesiais, kupina mitų, viduramžių legendų ir dabarties istorijų. „Rhythm of the Dance“ – tai choreografijos, muzikos, teatro, improvizacijos ir modernių specialiųjų efektų sintezė, kuri nepalieka abejingų.

Šokių trupė gerbia autentiškų airiškų šokių tradicijas, dalindamasi su žiūrovais tradiciniais keltų tautos kultūros perlais. Tuo galės įsitikinti visi, apsilankę „Rhythm of the Dance“ pasirodymuose Vilniuje ir Palangoje. Jūs tiesiog turite tai pamatyti!

Šokių trupės „Rhythm of the Dance“ pasirodymai vyks:

Spalio 10 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Spalio 11 d. – Palangos koncertų salėje

Bilietus platina www.medusa.lt