Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save

2024-03-08 10:00 - 18:00

Didžiausia motyvacinė konferencija MOTERS VIZIJA – GALIA KURTI IR MYLĖTI SAVE
 

2024 . kovo 8 d., Tarptautinės moters dienos proga, visos dienos konferencija skirta jums.

Tarptautinę moters dieną švęskime kartu, gausioje bendruomenėje, kurioje jausime ryšį, meilę ir kūrybą.

Mes kviečiame Jus suteikti sau erdvės augti, atpažinti savo potencialą, pamatyti ir pajausti save iš kitos perspektyvos.

Kartu su garsia serbijos menininke - Marina Abramović, kuri garsėja savo įkvepiančiais ir ribas laužančiais performansais.

Marina Abramović pritraukia žiūrovų dėmesį savo ryžtingais ir provokuojančiais kūriniais, kurie verčia mus iš naujo apmąstyti meno ribas. Jos performansai siejasi su kūno ir emocinės patirties sąveika, skatinančia mus galvoti apie žmogaus santykius, tapatumo reikšmę ir meno įtaką mūsų gyvenimams.

Vienas iš garsių Abramović kūrinių yra "Ryšys", kuriame ji 736 valandas sėdėjo priešais savo buvusį partnerį Ulay, žiūrint vienas į kitą. Žiūrėdami vienas į kito akis negalėjo kalbėtis ar judėti. Šis ilgalaikis parodymas atskleidė fizinio ir emocinio ryšio svarbą mūsų santykiuose.

Marina Abramović yra didelis įkvėpimo šaltinis kitiems menininkams ir šiuolaikinio meno gerbėjams. Ji nuolat meta iššūkius sukurtoms riboms ir skatina visuomenę paklausti savęs svarbiausių klausimų apie kūrybą, kūno ryšį ir emociją.

Džiaugiamės, kad "Moters vizija" konferencijos dalyviai turės išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su šia visame pasaulyje žinoma menininke ir pasisemti jos išminties.

 

Mūsų misija – įkvėpti žmones kurti, atrasti ir mylėti save.

Moters Vizija jau septintus metus organizuoja didžiausią motyvacinę konferenciją, kuri įkvėpė daugiau nei 30 000 dalyvių. Nr.1 pranešėjai Lietuvoje ir pasaulyje, šalių prezidentai ir tikros žinomų bei sėkmingų žmonių istorijos uždegė ne vieną dalyvio širdį.

Mes tikime, kad ši patirtis ilgai išliks atmintyje, todėl labai kviečiame visus norinčius pasižymėti konferencijos datą savo kalendoriuose, įsigyti bilietus ir laukti įkvepiančių susitikimų.

Rezervuokite vietą jau dabar, nes bilietų kaina kils!
Jeigu kiltų bet kokių klausimų, susijusių su konferencija - susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

Tel. nr. +370 646 09480
El. paštu: info@motersvizija.lt
 
Renginio nuoroda: http://www.motersvizija.lt

Įsigiję DIAMOND bilietus turėsite išskirtinę galimybę susitikti su Marina gyvai!

Tik ribotas kiekis dalyvių turės galimybę susitikti su Marina Abramović gyvai, užduoti rūpimus klausimus bei gauti geriausias sėdimas vietas pirmose eilėse.

Susitikimas su Marina Abramović vyks po konferencijos atskiroje zonoje su užkandžiais, gėrimais bei dovanomis.

Renginio nuoroda: http://www.motersvizija.lt