U2UK: The Best Of U2

2024-02-14 19:00 - 20:30

Vasario 14 d. VILNIUS, Compensa koncertų salė – U2UK: The Best Of U2

Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta geriausias pasaulyje kultinės roko grupės U2 tributas - U2UK! Tai grupė dirbanti su pačiais U2! Per savo šešiolikos metų istoriją U2UK grojo publikai visame pasaulyje nuo Džersio, Beiruto, Portugalijos, Ispanijos, Maltos, Azorų salų, Airijos, Kipro, Švedijos, Olandijos, Belgijos ir, žinoma, visoje Jungtinėje Karalystėje. Sausakimšos salės ir stadionai iki daugiau nei dešimties tūkstančių - nesunku suprasti, kodėl U2UK yra pelnę pasaulinį pripažinimą!

U2UK užkariavo U2 gerbėjų širdis koncertuodami visame pasaulyje, įskaitant ir legendinį U2 koncertą „Vertigo Tour“ metu Heineken Stadione, kur U2UK tapo U2 koncerto after party svečiais ir surengė nepakartojamą šou!

Atliekant dainas, apimančias keturis dešimtmečius geriausių kada nors parašytų roko himnų, U2UK atkuria žaviausias geriausios pasaulyje roko grupės turų akimirkas. „Turime sunkiai užsitarnautą reputaciją dėl įspūdingų live pasirodymų, o teigiami atsiliepimai, kuriuos gauname iš žiūrovų, su kuriais kalbamės po koncertų, tikrai verčia mus didžiuotis tuo, ką pasiekėme.“ – sako U2UK lyderis Paul Collyer

U2 – Airijos roko grupė, įkurta 1976 m. ir viena populiariausių nuo 1980-ųjų. Per savo karjeros istoriją grupė pardavė virš 50,5 milijonų albumų JAV ir virš 145 milijonų pasaulyje. Šeši grupės albumai savo laiku buvo perkamiausi JAV, devyni – Jungtinėje Karalystė. U2 yra viena sėkmingiausių grupių roko istorijoje, laimėjusi 22 Grammy apdovanojimus!

Jau vasario 14d. išgirsite visas kultines U2 dainas, ir tas romantiškas... Tu jau žinai ką veiksi valentino dieną!