ТIНА КАРОЛЬ - Найчуттєвіший Голос України За Мирне Майбутнє

2022-06-01 20:00 - 21:00

Tina Karol – Ukrainos scenos legenda, simbolinė dainininkė, kurios dainos tapo garso takeliais milijonų ukrainiečių likimui.

Tina Karol yra tituluočiausia Ukrainos liaudies artistė, už jos indėlį į muzikos industrijos plėtrą du aukščiausi šalies muzikiniai apdovanojimai.

Jos daina „Ukraina tai tu“ buvo įtraukta į ukrainiečių literatūros skaitytojo mokyklos programą.

Tina Karol teisėtai tapo ukrainiečių tautos muzikos deive, turėjusi tuziną solo programų ir sėkmingiausių albumų Ukrainoje.

Tina aktyviai dalyvauja socialinėje ir labdaringoje veikloje o jos vardu pavadintas fondas, teikia medicininę pagalbą Ukrainos ligoninėms.

Šis karo laiku organizuojamas Europos koncertinis turas ypatingas – tai Tinos Karol mono koncertai, kuriuose muzikinis apreiškimas įkvėps žmonėms vilties, tuo pabrėždamas vienybės svarbą sunkiais laikais.

Tina į sceną lips viena, be muzikantų, baleto ir specialiųjų efektų.

„Scena yra muzikinis frontas, kuriame vyksta kova už šiuolaikinės Ukrainos kultūros paveldo išsaugojimą. Šiandien laikas vienybei. Laikas kovoti už gyvybę. Turime būti kartu, kad pasaulis nepamirštų ir nepriprastų prie baisių įvykių Ukrainoje“, – sako Ukrainos popdiva Tina Karol.

Soliniai Tinos Karol koncertai yra labdaringi. Pinigai iš bilietų pardavimo bus pervesti į asmeninį dainininkės fondą, kuris nuo 2014 metų remia visas Ukrainos vaikų onkologines ligonines. Prasidėjus plataus masto karui, fondas tęsia savo darbą, teikdamas medicininę pagalbą vaikams, kurie dabar patiria dvigubą smūgį: kovą su liga ir ramų gyvenimą.

Kviečiame į solinius Tinos Karol koncertus! Palieskite dalelę Ukrainos, išgirskite garsiausią Ukrainos balsą!

Paremkite pirkdami bilietą į taikios ateities Ukrainos vaikų, kurie dabar išgyvena drąsų karą, koncertą.