Šuniukai skuba į pagalbą | Lietuvių kalba

2018-11-10 15:00

Interaktyvus teatro spektaklis "Šunyčių patrulis"

Tai ne paslaptis, kad animacinis serialas "Šunyčių patrulis" vienas iš labiausiai mylimas vaikų visame pasaulyje.

Jauni žiūrovai, tiek berniukai ir mergaitės labai mėgsta pasakas ir magiją. O kas atsitiks, jei animacinio serialo " Šunyčių patrulis" herojus perkelti į pasaką? Tikriausiai geresnę dovaną mūsų vaikams yra sunku sugalvoti!

Be savo talento, jie stengiasi padėti kitiems, niekada nelieka abejingi kitų bėdoms, Komandos "gelbėjimo šuniukai" herojų atsiveria nauji kūrybiniai sugebėjimai!

Tačiau, norint įtvirtinti naują talentą, jums reikia sunkiai dirbti ir kovoti su visomis kliūtimis, kurios bus pasitaikančios kelyje. Norėdami išlaikyti savo pažadą, ir norint pasiekti šį tikslą, šuniukai turės daug ko išmokti: įveikti savo baimę, nenustoti tikėti savimi, veikti, ir, žinoma, tikėti stebuklu. Tačiau gelbėtojai nežinojo, kad vieną dieną jiems patiems bus reikalinga pagalba. Ir jie buvo nustebę, kai jie sužinojo, kad skleidžiamas gėris grįžta gerumu.

Apie tarpusavio supratimą, bendradarbiavimą rodo teatro spektaklis vaikams, kuriame bus cirko elementų šou, choreografija, kupina pilnas spalvingų interaktyvių numeriais. Visa tai sukuria gerą atmosferą, o nuoširdūs herojai nepalieka širdžių abejingų!

Spektaklio trukmė: 1 val 30 min.
Amžius: 0+
Lietuvių kalba