ROKO HITAI - GERIAUSIAS. Universe Orchestra

2022-11-20 19:00 - 20:30
Atnaujinta 2022 05 10

Pranešame, kad keičiasi data renginio „ROKO HITAI - GERIAUSIAS. Universe Orchestra“, kuris turėjo įvykti 2022 m. gegužės 16 d. Vilniuje yra perkeltas į 2022 m. lapkričio 20 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome užpildyti grąžinimo formąPrašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki gegužės 31 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

---

Informacija iš organizatoriaus:
Dalis pajamų iš bilietų pardavimo skiriama labdarai - Ukrainos Respublikos karo aukoms, pabėgėliams ir vargstantiems.

Roko Hitai. Geriausias

Pasaulio Roko Šedevrai
Legendiniai hitai su simfoniniu orkestru

Tai unikali galimybė išgirsti populiariausius ir milijonų klausytojų pamėgtus didžiausius pasaulio roko šedevrais tapusius hitus geriausiomis šiuolaikinėmis aranžuotėmis, atliekamos “Universe Orchestra simfoninio orkestro.

- Queen
- Scorpions
- Metallica
- Nirvana
- Deep Purple
- Europe
- Rammstein
- Led Zeppelin
- AC/DC
daugelis kitų

“Universe Orchestra” yra vienas populiariausių simfoninių orkestrų, kurio koncertai nuolat vyksta pilnomis salėmis daugelyje Europos šalių. O dabar – legendinis šou Lietuvoje!

Galingas instrumentų skambesys, neįtikėtina profesionalių muzikantų energija, originalus apšvietimas ir efektai leis pasinerti į nepamirštamą legendinių hitų magijos atmosferą.

Tai originalus ir atmosferiškas šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje, sukėlęs didžiulį rezonansą tarp Europos žiūrovų, kur orkestro pasirodymas buvo sutiktas stulbinančia sėkme.

Kiekvienas koncertas, kiekvienas Universe Orchestra  orkestro pasirodymas – tai tikra šventė, polėkis ir emocijos, kurios įkrauna visus salėje esančius žiūrovus.