The Red Shoes | Raudoni bateliai

2024-05-14 19:00 - 21:00
"Raudoni bateliai" - šou sensacija iš Paryžiaus
 
MARC LAVOINE IR FABRICE ABOULKER
Režisierius Jérémie Lippmann
Benjamin Siksou | Céleste Hauser | Guilhem Valayé
 
Laisva garsiosios Anderseno pasakos adaptacija, šis žavus spektaklis atgyja mūsų scenoje ir perkelia jus į romantišką pasaulį, kuriame meilė, šokis ir šlovė susijungia jaudinančioje istorijoje.
 
“Les Souliers rouges" - tai pasaka, pasakojanti apie gyvenimą, mūsų pasirinkimus ir išsižadėjimus, istorija, kuri rezonuoja su svajonėmis, vertybėmis ir principais, artimais mūsų širdžiai. Tai - muzikinė pasaka, kurią galima patirti su visa šeima. Visa tai lydi kvapą gniaužiančios vaizdo projekcijos, grandiozinis šviesų šou ir scenos transformacijos.
 
Šiame kerinčiame Marko Lavoine'o ir Fabrice'o Aboulkerio sukurtame spektaklyje, kuriame originalūs šansonai derinami su klasikiniu šokiu, dalyvauja trys jauni, talentingi dainininkai, išgarsėję per televizijos laidas ir socialinius tinklus: Loryn Nounay, Guilhem Valayé ir Benjamin Siksou. Klasikinių šokių šokėjai ir dainininkai kartu sukuria kvapą gniaužiantį spektaklį.
 
Izabelė, jauna tyros širdies mergina, išvyksta į Paryžių, kad įgyvendintų savo svajonę tapti primabalerina. Žinomas choreografas Viktoras nusprendžia pastatyti prakeiktą baletą "Les Souliers rouges". Pasak legendos, velnias persekioja operos teatro koridorius ir yra paslėpęs porą stebuklingų batelių, kuriuose slypi spąstai: "Tas, kuris juos apsiaus, pasieks šlovę, bet turi atsisakyti meilės, antraip prakeiksmas bus baisus."
 
Viktoras ir šokėja taip lengvai sėkmės nesulauks: jaunojo žurnalisto Beno meilė Izabelei tampa išbandymu ir priverčia ją rinktis tarp meilės ir šokio.