PRIME ORCHESTRA - ROCK SYMPHO SHOW

2023-11-11 19:00 - 21:30

«Prime orchestra - rock sympho show» tik lapkričio 11 dieną „Compensa“ koncertų salėje, pradžia 19.00 val.

 

PRIME ORCHESTRA – unikalus reiškinys pasaulio muzikos scenoje! Tai modernus tarptautinis krosoveris orkestras, apjungiantis galingą gyvą simfoninio orkestro skambesį, unikalias aranžuotes, charizmatišką vokalą, modernias technologijas, neįtikėtinus specialiuosius efektus ir grandiozinį šviesų šou. Orkestras apjungia: energingą roko grupę, choro grupę, epatažinius vokalistus, styginių,pučiamųjų ir perkusijos grupes ir net gyvo garso DJ efektus.

 

„Prime Orchestra“ patys sukūrė pasaulinių hitų ir garso takelių koverių aranžuotes ir sudėjo juos į ryškų vaizdą.

 

Programoje yra mėgstami hitai: SISTEMA DOWN, DEPECHE MODE, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, EMINEM, BILLIE ELISIH, SAM SMITH arba WEDNESDAY OST ir kt.

 

Kiekvienas „Prime Orchestra“ pasirodymas yra ne tik koncertas, bet ir neatsiejamas jaudinantis muzikinis pasirodymas, tikras pasaulinio lygio šou, džiaugsmas tikriems melomanams.

 

Dirigento sąveiką su publika galima drąsiai priskirti naujam simfoninio „stand up“ žanrui, be žodžio, bet su emocijų uraganu, kuris sukelia publikai ekstazę.

 

Jau 9 metus orkestras pasižymi 20 programų ir 700 koncertų, renka pilnas sales, šimtus tūkstančių dėkingų žiūrovų, milijonus peržiūrų internete ir teigiamus atsiliepimai iš viso pasaulio!

 

Koncerto trukmė: 2 valandos su pertrauka.