(Perkeltas) BI-2

2020-03-06 19:00
Pranešame, kad renginys BI-2 / Би-2 yra atkeliamas iš kovo 22 d. į kovo 6 d. 19:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 26 d.
 
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Bi-2

2020/03/06 Сompensa koncertų salė

 „Bi-2“ Vilniuje pristatys naują šou „NewBest“!

Kovo  6 d. „Bi-2“ grupė koncertuos „Compensa“ koncertų salėje su nauja „NewBest“ programa. Koncerte skambės nauji „Event Horizon“ albumo „Bi-2“ hitai, ir visos pagrindinės grupės dainos Greatest hits „Bi-2“, kurias myli ir žino milijonai. Esame įsitikinę, kad publika su džiaugsmu tai pademonstruos koncerte- chorinis dainavimas tūkstančiais balsų jau seniai tapo neatsiejama visų „Bi-2“ pasirodymų dalimi. Čia tam bus sukurtos visos sąlygos: naujas požiūris į salės erdvę, kurioje bus sulietos scenos ribos, kiekvienas žiūrovas pats dalyvaus pasirodyme, taps neatsiejama ir labai svarbia jos dalimi. Išmatuoti emocijas, užvaldančias tiek žiūrovus, tiek muzikantus scenoje - neįmanoma, bet tai ir nėra reikalinga! Juk geriau nematuoti, o viską pamatyti, išgirsti ir pajusti pačiam - kovo 6 d. „Bi-2“ koncerte su „NewBest“ programa! Bilietai į „NewBest“ pasirodymą Vilniuje parduodami Bilietai.lt kasoje.