Mūsų Šalies Šventė. Vasario 16-osios istorijos pamoka

2020-02-16 17:00

Mūsų Šalies Šventė

Vasario 16-osios istorijos pamoka

ATLIKĖJAI:

Monika Marija, Jeronimas Milius , Česlovas Gabalis,

Operos solistai: Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Viktorija Miškūnaitė,

Paulina, Ingrida Žiliūtė, Agnė Sabulytė

Kviečiame Jus į nuostabią mūsų Šalies - Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę!  Šventės vedėjai: Inovatyviausio socialinių mokslų  mokytojo vardą pelnęs Algis Bitautas ir  aktorė Ingrida Žiliūtė. 

Linksma ir saldi Mūsų Šalies Šventė, kurioje Jūsų lauks įdomios žinomų atlikėjų išpažintys, naujas požiūris į istoriją kaip pamoką,  interaktyvios užduotys publikai ir daug kokybiškos gyvos lietuviškos muzikos.

Nevalia praleisti nei vienam turinčiam skeptišką požiūrį į mokymosi procesą ir ypač, istorijos pamokas!

Algis Bitautas - istorijos ir etikos mokytojas, pelnęs Inovatyviausio socialinių mokslų mokytojo vardą! Apgynęs daktaro disertaciją „Daugiaperspektyvio požiūrio ugdymo raiška Lietuvos istorijos vadovėliuose“ ir dar daugybė kitų gerbtinų pasiekimų. Mokytojas pažadėjo viską paaiškinti paprastai ir suprantamai kiekvienam mažiausiam žiūrovui.

Koncerte žymiausias lietuviškas dainas, puoselėjančios tautiškumą, atliks mylimi jau suaugę atlikėjai kartu su vaikais, tarptautinių bei nacionalinių konkursų laureatais.

Pasakysite, mokslas - tai šviesa, bet šviesa akina? Nebijokite, mes išdalinsime žinių akinius ir Jūs su mumis būsite saugūs. 

Preteksto neateiti - nėra.

Renginio organizatorius: Compensa Koncertų salė ir Vilniaus Miuziklo mokykla.