Monika Pundziūtė-Monique: albumo pristatymas

2018-11-17 19:00

Debiutinis Monique albumas nunešė klausytojus arčiau saulės ir mėnulio. Šių metų lapkričio mėnesį atlikėja savo kūrybą pakylės dar aukščiau žvaigždžių – naujasis koncertinis turas sukels gerbėjams nesvarumo būklę. Lapkričio 16 d. Kaune ir lapkričio 17 d. Vilniuje – scenoje spindės moteris iš ateities – tai naujasis Monique futuristinis turas, pristatantis geriausias „Sun & Moon” bei naujojo albumo dainas.

Nusikelti į ateitį ištikimi Monique gerbėjai gali jau su pirmuoju būsimo albumo singlu „Ne gėda jaust”. Šį pavasarį pristatyta daina sulaukė didžiulio klausytojų palaikymo. Naujasis Monique albumas drąsiai lenkia laiką. Jame skambės dar daugiau atlikėjos autorinių kūrinių, modernų ir minimalistinį skambesį jungiančių neįprastų muzikinių sprendimų.

Scenoje futuristinė Monique gerbėjus stebins ne tik įvaizdžiu ir dainomis. Pirmą kartą scenoje, kartu su muzikantais atlikėja pristatys ir keturis šokėjus. „Kuomet šoku, per mano kūną bėgioja šiurpuliukai, įsivaizduoju, kaip viskas atrodys scenoje ir ką matys į koncertą atėjęs žiūrovas,” – daugiau būsimo šou detalių kol kas neišduoda Monique.

Pristatant naująjį atlikėjos albumą koncertų metu, klausytojai išgirs ir jau hitais tapusius albumo „Sun & Moon” kūrinius. Debiutiniais metais vienas po kito klausytojų širdis pavergę kūriniai „Dviese”, „Man nebaisu”, „Palauk dar”, „Nenoriu grįžt namo” bei kiti MAMA muzikiniuose apdovanojimuose pelnė „Sun & Moon” Metų albumo nominaciją. 5 auksiniai ir 4 platininiai singlai užkėlė Monique į muzikinę padangę bei leido tvirtai rankose laikyti spindinčią MAMA Metų atlikėjos statulėlę.

„Prieš jūsų akis – ateitis! Vakaras aplenkiantis laiką, pasirodymas, mada ir muzika – visa tai, ko dar nebuvo,” – į išskirtinius futuristinius šou Kauno VDU salėje lapkričio 16 d. ir Vilniaus Compensa Koncertų salėje lapkričio 17 d. kviečia Monique.

Bilietai brangs

Video nuorodos:
https://youtu.be/5NVYJzX0zfY
https://youtu.be/6cTUdTfor0M
https://youtu.be/ph-39Wo-ZxQ
https://youtu.be/jZRHE-1svUs
https://youtu.be/FaucyZaNJ74