Miuziklas ,,KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS. Laiko mašina” I VILNIUS

2024-05-11 11:00 - 12:00
KAKĖS MAKĖS gimtadienis. Laiko mašina (miuziklas)

 

Pavasariškai spalvingas ir nepaprastai linksmas naujo siužeto miuziklas „KAKĖS MAKĖS gimtadienis. Laiko mašina“ sugrįžta!

 

Smagioji mylimų herojų kompanija mažuosius gerbėjus gegužę  linksmins Vilniuje ir Kaune.

 

KAKĖS MAKĖS gimtadienis. Laiko mašina“ skamba milijonus perklausų internete surinkusios dainelės: „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Monstrų daina“, „Svajonių gimtadienis“ ir kt. Miuziklas papildytas ir trimis naujais kūriniais: „Šiubi Bam“, „Draugystės šluota“ bei „Čiūčios ir Pirato daina“.

 

Veiksmas scenoje prasideda gera naujiena: KAKĖS MAKĖS namuose – naujas augintinis, katinas Piratas. Mielas, draugiškas, tačiau visiškai nesilaiko tvarkos ir nežino namų taisyklių. Reikia jį išmokyti. O kaip geriausia tai padaryti? Gal sėsti į laiko mašiną ir nusikelti į praeitį?

 

KAKĖ MAKĖ, jos ištikimas palydovas šunelis Čiūčia ir naujas draugas katinas Piratas susirengia laiko mašina sugrįžti pas Netvarkos nykštuką, kuris kažkada per vieną naktį išmokė KAKĘ MAKĘ susirinkti žaislus ir susitvarkyti kambarį.

 

Keliaudama po praeitį su savo puikiais draugais, KAKĖ MAKĖ vėl susikaus ir nugalės Pabaisą Tingiu-Nė-Krust, supažindins Piratą su savo monstrais Nanaisa ir Mamaisa. Drauge su kiemo draugais triukšmingai atšvęs svajonių gimtadienį.

 

Kaip nuostabu, kai laiko mašina gali nusikelti į visas linksmiausias šventes ir atkartoti smagiausias akimirkas! Tačiau laukia ir naujų iššūkių! Juk keliaujant laiku galima ir pasiklysti. Galima, net užstrigti. Gerai, kai yra, kas padeda rasti teisingą kelią ir nugalėti kliūtis.

 

KAKĖS MAKĖS gimtadienis. Laiko mašina“ siužete panaudotos istorijos iš mylimų Linos Žutautės knygelių: „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“, „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“.

 

KAKĖ MAKĖ – Karina Krysko. Netvarkos Nykštukas – Dalius Skamarakas. Taip pat vaidina ir šoka – Čiūčia, Piratas, Nanaisa ir Mamaisa, Pabaisa Tingiu-Nė-Krust, kiemo draugai.

 

„Vaidinant Kakę Makę, manyje nubunda vidinis vaikas, kuris iš visos širdies šoka, dainuoja, bendrauja su žiūrovais. Miuzikle yra veiklos visiems: ir mums – scenoje, ir žiūrovams – salėje. Vaikai, išduosiu paslaptį: labai reikės ir jūsų pagalbos“, – sako K. Krysko.

 

„KAKĖS MAKĖS gimtadienis. Laiko mašina“ kompozitorius – Rokas Radzevičius, libreto ir dainelių žodžių autorė – Aistė Smilgevičiūtė.

 

„Miuzikle – pilna stebuklingų momentų, daug judesio ir situacijų, kai reikia greitai rasti išeitį iš padėties. Tikiuosi žiūrovai padės savo mylimai Kakei Makei, Čiūčiai ir Piratui keliauti laiku ir nepasiklysti“, – sako A. Smilgevičiūtė.

 

Miuziklas vizualizuotas ir dėmesį kaustančiu skaitmeniniu būdu. Kakės Makės kambaryje bus instaliuotas vaizdo ekranas, išmaniai pratęsiantis scenografiją ir suteikiantis jos kaitai neribotas galimybes.