Michel Lauziere (Kanada) - Vilnius Comedy Fest 2016

2016-01-23 19:00

Michel Lauzière (Kanada), Vilnius Comedy Fest 2016

Žmogus - orkestras, garsėjantis savo ekscentriškais pasirodymais, kuriems pats susikonstruoja neįprastus instrumentus ir jais atlieka neįtikėtinus numerius. Tarp žinomiausių humoristo pasirodymų – pasivažinėjimas riedučiais, sugrojant Mocarto simfoniją Nr. 40 ant pakeliui išstatytų vandens pripildytų vyno butelių. Specialų pasirodymą prieš kelerius metus jis surengė ir Amerikos pokalbių laidoje „Late Show with David Letterman“.
Apkeliavęs visą pasaulį į savo pasirodymus sutraukė daugiau nei milijardą žmonių.
Trukmė – 60 min.
Pasirodymas vyks anglų k.
https://www.youtube.com/watch?v=NMhPdjN1APQ

Vilnius Comedy Fest 2016, sausio 21-24 dienomis
Vilnius Comedy Fest - pirmasis tarptautinis, profesionalus komedijų festivalis Lietuvoje. Tai – miesto šventė, suvienijanti gero humoro entuziastus bei skleidžianti gerą nuotaiką. 2015 metais debiutavęs festivalis įrodė, kad lietuviai mėgsta humorą ir nori juokits. Per keturias festivalio dienas susirinko daugiau nei 2500 žiūrovų.
Profesionalus humoro festivalis taps kasmetine tradicija netramdyti savo šypsenų ir juoktis susiėmus už pilvų! Šia ypatinga miesto švente siekiame ne tik pagerinti bendrą atmosferą, bet ir priversti dažniau nusišypsoti ir iš širdies pakvatoti.

Akimirkos ir Vilnius Comedy Fest 2015:
https://www.facebook.com/VilniusComedyFest/videos

Festivalį organizuoja vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“.

Daugiau informacijos:
www.vilniuscomedy.lt
FB Vilnius Comedy Fest