Matt Dusk Sings SINATRA

2022-10-22 19:00 - 21:00
Pasaulio Jazzo SENSACIJA – Matt Dusk atvyksta į Lietuvą su koncertu „Matt Dusk sings Sinatra“.
 
Jau spalio 22 d. Compensa koncertų salėje grandiozinis, analogų neturintis Sinators koncertas, kurį atliks Matt Dusk - džiazo dainininkas, vadinamas Franko Sinatros įpėdiniu! Tos dienos vakaras platininėmis raidėmis bus įrašytas į Lietuvos istoriją!
 
Mattas siūlo kelionę į tuos laikus, kai populiarumo viršūnėje buvo jo dievaitis – Frankas Sinatra. Į elegancijos ir jausmingumo dūminių Las Vegaso klubų laikus, kai muzikiniuose topuose karaliavo šių dienų standartai – „Come Fly With Me“, „I've Got You Under My Skin“ ar „Fly Me To The Moon“. Tai energingas ir nuoširdus koncertas, kuris privers ne tik prisiminti nuostabiausius kūrinius, bet ir atrasti skambesį tiems kurie dar nėra susipažinę su legendos kūryba.
 
Atlikėjas Matt Dusk daugelį metų žavi publiką visame pasaulyje, savo fonotekoje turintys daugiau nei 12 studijinių albumų, iš kurių ne vienas yra tapęs platininiu. Jo singlai greitai užkariauja radijo stotis ir patenka į aukščiausias jų pozicijas. Nuoširdžios ir profesionalios kūrybos, bei nuostabaus balso  rezultatas greitai augantis ištikimų gerbėjų ratas. Po kelių sėkmingų džiazo ir pop albumų, Matt Dusk grįžta prie savo šaknų kartu su Frank Sinatros muzika, taip pagerbiant legendinį artistą, kuris yra sukūręs ne vieną visų laikų mylimiausią dainą.
 
„Franko muzika per tiek dešimtmečių susisiejo su žmonių likimais ir išgyvenimais, todėl jo dainose sukasi tiek daug asmeninių prisiminimų“, – pasakoja Matt Dusk. „Dainavau jo dainas savo dukrai, kai ji gimė, ir netgi dainavau jas skyrybų vakarėliuose.“ Jis juokiasi, bet jo mintis aiški: Franko Sinatros muzika yra ne tik ne tik nesenstanti, bet ir tarsi garso takelis daugelio žmonių gyvenimo etapuose.