Maksim Galkin

2022-11-10 19:00 - 21:30

Visada šmaikščiai, taikliai ir talentingai! Parodijų meistras ir humoristas Maksimas Galkinas grįžta į Lietuvą su nauja programa. Lapkričio mėnesį atlikėjas surengs pasirodymus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kai M. Galkinas išeina į sceną, tą pačią minutę prasideda gero humoro šventė. Lapkritį Lietuvoje vyksiančiuose koncertuose žiūrovų laukia naujos ir jau pamėgtos parodijos, humoristinės miniatiūros bei muzikiniai numeriai.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.

M. Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų, vyks lapkričio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 12 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir lapkričio 14 d. Kauno „Žalgirio arenoje“.