Maksim Galkin

2019-05-07 20:00

Visada šmaikščiai, taikliai ir talentingai! M. Galkino humoristinėmis miniatiūromis ir muzikiniais numeriais nuspalvintas gegužės 7 d. vakaras žada ilgam užkrėsti gera nuotaika!

Scenoje jis visada vienas, tačiau meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių: nuo šou verslo atstovų iki politikų. Anekdotai, humoreskos, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.

M. Galkino karjera prasidėjo prieš 25 metus ir jo populiarumas kasmet vis auga. Per visus šiuos metus keitėsi personažai, mėgstamiausi numeriai, ištisos programos, tačiau bet kuris M. Galkino pasirodymas – tai gero ir kokybiško humoro dozė, kurios užtenka ilgam ir kuria galima užkrėsti visus aplink esančius žmones.

Gegužės 7 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ Maksimas Galkinas pristatys ne tik jau pamėgtus numerius, bet ir dar niekur nematytus bei negirdėtus pokštus.

Bilietus platina: https://kakava.lt/renginys/maksim-galkin/1037/1180 ir

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/maksim-galkin-276568/