Magiškas spektaklis - miuziklas SNIEGO KARALIENĖ

2023-12-23 15:00 - 16:30

Tarptautinis nuotykių ir fantazijos teatras „Kaskadininkas“ pirmą kartą Vilniuje pristato magišką naujametinį miuziklą „SNIEGO KARALIENĖ. ŠILTOS ŠIRDIES JĖGA“. Tik gruodžio 23 dieną „Compensa“ koncertų salėje, nuo 15.00 val.

Miuziklas „Sniego karalienė“ – tai pasakiškas naujametinis pasirodymas visai šeimai su žavingu siužetu, nuostabiomis muzikinėmis dalimis, dinamiška choreografija ir, žinoma, įspūdingais triukais!

Miuziklo premjera įvyko Brėmene, kaip dalis Europos turo, kuris vyko 20 miestų Vokietijoje ir Austrijoje. Iš viso buvo parodyta daugiau nei 250 spektaklių daugelyje pasaulio šalių.

Kijevo teatro „Kaskadininkas“ istorija – 35 metai kūrybinio darbo ir sėkmingų pasirodymų geriausiose JAV, Vokietijos, Ukrainos, Austrijos, Lenkijos, Italijos, Švedijos, Kanados scenose. Teatras scenoje pasirodo „veiksmo“ žanru, trupėje – profesionalūs kaskadininkų aktoriai, šokėjai, vokalistai. Teatras „Kaskadininkas“ – penkis kartus Europos riterių kovos menų čempionas, daugkartinis riterių turnyrų dalyvis ir nugalėtojas, taip pat nuolatinis triukų filmavimo pasaulio kino scenose dalyvis.

Prieš pasirodymo pradžią jaunuolių lauks įdomūs žaidimai, smagios varžybos, dainos ir šokiai! Ir, žinoma, kokios būtų atostogos be ilgai lauktų svečių – Kalėdų Senelio ir Snieguolės, kurie tikrai įžiebs Naujųjų metų eglutę ir pradės draugišką šokį, sklandžiai virstantį tikra pasakų diskoteka.

Po smagios konkursinės programos mažųjų žiūrovų lauks didingas spektaklis „Sniego karalienė. Šiltos širdies galia“ pagal G.Kh. Anderseno pasaką. Tai - nuostabi istorija apie malonią širdį, ištirpdžiusią ledus, kuri tiesiog negali palikti abejingo nė vieno žiūrovo. Pridėkite prie to dar ir  nuostabios muzikos, įspūdingų dekoracijų, išskirtinių kostiumų, žiežirbas skleidžiančio humoro, virtuoziškos vaidybos, daugybės akrobatinių triukų ir profesionalios choreografijos ir suprasite, kad su vaikais tikrai turėtumėte tapti šio spektaklio svečiais! Be to, spektaklyje gausu interaktyvių elementų, o tai reiškia, kad berniukai ir mergaitės aktyviai dalyvaus gelbstint mažąjį Kajų.

Spektaklis tinka visų amžiaus grupių vaikams: tiek pirmą kartą susipažįstantiems su pasakos istorija, tiek ją žinantiems ir įvertinusiems naująjį sceninį pastatymą. Po spektaklio kiekvienas vaikas galės nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir savo mėgstamais pasakų personažais.

Tikriems gerų vaikiškų pasirodymų žinovams, kurių pėdsakai amžinai išlieka kiekvieno vaiko sieloje!— miuziklas „SNIEGO KARALIENĖ“ tik gruodžio 23 d., „Compensa“ koncertų salėje.

Spektaklio trukmė – 1 valanda 20 minučių.

 

Prodiuseris: Igoris Myslyvy

Scenos režisierė, scenarijaus autorė, dainų autorė – Vlada Kokhanovskaia

Choreografas – Stanislav Volotovskii

Kaskadininkų ir sceninių kovų choreografas: Igoris Myslyvy

Aranžuotojai: Ella Malakhova, Yura Katin

 

Pasirodymas vyks rusų kalba.