Lietuvos atviras oro akrobatikos ir polesport čempionatas 2024 | Vakarinė dalis

2024-06-01 18:00 - 21:00

Ar jau žinote, kaip pasitiksite prasidedančią vasarą? 

Birželio 1-oji – tarptautinė vaikų gynimo diena, taigi siūlome vasaros pradžią praleisti su šeima ir kviečiame tapti unikalaus renginio dalimi bei neeilinio įvykio liudininkais! Birželio 1-2 dienomis, Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks pirmasis atviras Lietuvos oro akrobatikos ir pole sporto čempionatas

Visai nesvarbu, ar esate gerai susipažinę su šiomis sporto šakomis ar tai bus Jūsų pirmoji pažintis. Pasinerkite į gražiausią vasaros nuotykį, kurio metu Jūsų laukia neišdildomi pasirodymai: čempionate varžysis stipriausi Lietuvos ir užsienio oro akrobatikos ir pole sporto profesionalai. Savo meistriškumą akrobatai demonstruos net ant 4 skirtingų scenos rekvizitų: juostos, lankai, hamakas ir stulpai. 

Oro akrobatika ir pole sportas reikalauja ne tik lankstumo bei stiprios fizinės formos, bet ir ištobulintų techninių įgūdžių. Tai – ekstremalūs sportai, atimantys daugybę laiko ir pastangų, leidžiantis sukurti tobulą grožį ir estetiką virš žemės. Tad, nepraleiskite progos sudalyvauti čempionate ir gyvai pamatyti tai, kam taip ilgai ruošėsi kiekvienas sportininkas.

Ar renginio metu laukia tik konkursui skirti pasirodymai? Tikrai ne. Pasiruoškite dar neregėtoms linksmybėms, nes pertraukų metu vyks kvapą gniaužiantys cirko akrobatų pasirodymai, taip pat neeiliniais šou džiugins šokėjai. O jeigu esate drąsūs ir gyvenime vadovaujatės taisykle, kad svajonių išsipildymui nėra jokių kliūčių, tuomet privalote pamatyti kokias kūno galimybes ir triukus demonstruos parkūro atstovai! 

Pirmasis atviras Lietuvos oro akrobatikos ir pole sporto čempionatas – ne tik galimybė turiningai ir linksmai praleisti laiką, kartu tai galimybė žengti koja kojon su šiuolaikinėmis aktyvaus pasaulio tendencijomis. 

Praleiskime kokybišką laiką kartu!

Renginys draugiškas šeimai.

Laikas: 2024 m. birželio 1-2 d.

Vieta: Vilnius, Compensa koncertų salė.