Legendinė grupė "BI-2"

2017-04-01 19:00 - 21:00
Unikalus legendinės grupės „Bi-2“ koncertas Vilniuje –
vienintelis pasirodymas Pabaltijyje!
Įstabi, legendinė grupė „Bi-2“ pasirodys Vilniuje su unikaliu koncertu! Yra daug grupių, kurių stiprioji pusė – koncertai, o silpnoji – darbas studijoje (dažniausiai klausomasi tik jų CD įrašų), tačiau vis tiek scenoje jos atrodo pakankamai neįspūdingai. Tačiau tik nedaugelis artistų turi jėgų ir talento puikiai atlikti vienu metu visas misijas!

Grupė „Bi-2“, vedama savo lyderių Liovos ir Šuros bei geriausių (kaip minimumas) Rytų Europos  muzikantų, susirinkusių iš Zemfyros„Splino“ kolektyvų, įgarsinama legendinio  garso operatoriaus, „laimėto“ iš Nacionalinio Austrijos cirko, Jurijaus Novikovo ir dalyvaujant šviesos – efektų – piro – dailininkui su Holivudo užmojais Davidui Misakianui, priklauso būtent prie ryškiausių, Dievo „pabučiuotų“ visose savo kūrybos išraiškų formose grupių! Jie galingi studijoje ir Dievai – scenoje!

Balandžio 1-ąją 19.00 val. jie koncertuos Vilniuje, „Compensa” scenoje su unikalia programa, kurios metu PIRMĄ KARTĄ ISTORIJOJE apie 3 valandas atliks tik hitus – legendines „auksines“ dainas, seniai įrašytas į geriausių 20–21 amžiaus kūrinių metraščius! „Bi-2“ koncertas Vilniuje – vienintelis Pabaltijo šalyse, ir įskaitant programos bei paties renginio unikalumą, grupės muzikantai ir visas techninis kolektyvas su ypatingu kruopštumu rengiasi šiam nepamirštamam įvykiui!

Jau dabar yra užsakyta geriausia šviesos ir garso technika, kurią Europoje turi tik Vokietija, iš kur 2 dienas iki koncerto Vilniuje ji ir bus pristatyta  specialiaisiais treileriais. Iš anksto salės scenoje bus sumontuotos specialios formos, ant kuriųDavidui Misakianui vadovaujant spindės marga begalybė šviesos, meno ir dekoracijų!