Jaunučių ir jaunių meninės gimnastikos tarptautinis turnyras

2022-11-05 15:30 - 21:30

6th international rhythmic gymnastics tournament “Dalia Kutkaite CUP 2022, Vilnius”

Po dvejų metų pandemijos pertraukos, į Vilnių sugrįžta vienos iš tituluočiausių Lietuvos sportininkių, meninės gimnastikos pasaulio ir Europos čempionės Dalios Kutkaitės vardo tarptautinis turnyras. Spalvingas, įspūdingas, švytintis reginys bei nepaprastas renginys!

Renginyje savo jėgas išbandys Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Liuksemburgo, UK ir Azerbaidžano sportininkės, kurios varžysis net tik individualioje programoje, bet ir grupiniuose pratimuose. Progą pasirodyti ir įgyti tarptautinės varžybinės patirties turės ir auganti mažųjų gimnasčių karta.

Šis 6-asis tarptautinis meninės gimnastikos turnyras – tai, visų pirma, galimybė spręsti varžybinės patirties trūkumo geriausioms Lietuvos sportininkėms problemą, kelti jų meistriškumo lygį, tarptautinį konkurencingumą, o žiūrovams – patirti nepamirštamų įspūdžių, palaikyti mūsų sportininkes, išvysti Europos ir Pasaulio čempionatams besiruošiančią Lietuvos meninės gimnastikos Jaunių grupinių pratimų rinktinę, o galbūt atrasti būsimus talentus.

Renginį remia Vilniaus miesto savivaldybė.
Projektai: „Vilnius – tarptautinio meninės gimnastikos turnyro Dalia Kutkaitė CUP sostinė“

„VI tarptautinis meninės gimnastikos turnyras „Dalia Kutkaite CUP 2022“ Vilniuje“

 

Renginio nuoroda: http://rgform.eu/event.php?id_prop=3951