(Ieškoma datos) Original Enigma Voices

2021-11-16 20:00

Atnaujinta 2021.08.20

Original Enigma Voices koncertas, turėjęs vykti 2021 m. lapkričio 16 d. Vilniuje, dėl užsitęsusios koronaviruso pandemijos perkeliamas į 2022 metus. Nauja koncerto data bus paskelbta kaip įmanoma greičiau. Visi iki šiol įsigyti bilietai galios ir 2022 metais.

Mielieji,

Mums labai sunku tai pranešti, bet deja 2021-ųjų Original Enigma Voices turas yra perkeliamas į 2022-ųjų lapkritį–gruodį.

Nuolat kintantys kelionių ir renginių organizavimo apribojimai kiekvienoje šalyje sukelia daug neaiškumo, jie ko gero išliks ir likusią metų dalį. Panašu, kad mes negalėtume laisvai keliauti tarp šalių ir atvykti pas jus laiku ar išvis.

Vis dėlto mes nuoširdžiai tikime, kad kitais metais bus geriau ir mes pagaliau galėsime atvykti į Lietuvą ir surengti koncertus su dar daugiau energijos ir meilės.

Šiuo metu mes intensyviai dirbame sudarinėdami naują turo tvarkaraštį, jį paskelbsime netrukus. Viena yra aišku, visi iki šiol įsigyti bilietai galios ir ateinantiems turo koncertams.

Mes dėkingi už jūsų supratingumą ir palaikymą.

Nekantriai laukiame susitikimo su jumis!

Andru Donalds, Angel X, Fox Lima || Original Engima Voices

 

Original Enigma Voices

Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai, susibūrę į projektą „Original Enigma Voices“, grįžta į Lietuvą su nauja programa. „Original Enigma Voices“ pasirodymas su styginių orkestru įvyks lapkričio 17 d. Vilniuje.

„Original Enigma Voices“ – tai trys nepakartojami Andru Donalds, Angel X ir Fox Lima balsai, skambėję tokiose grupės „Enigma“ dainose  kaip „Return to Innocence“, „Seven Lives“ ar „MMX Social Song“. Šias ir kitas geriausias projekto „Enigma“ dainas žiūrovai išgirs ir koncertuose mūsų šalyje. „Original Enigma Voices“ nariai žada, kad tai bus nepamirštama kelionė į užburiančių garsų bei vaizdų pasaulį.

„Enigma“ – muzikinis projektas, kuriame kadaise dainavo „Original Enigma Voices“ nariai, pakerėję milijonus klausytojų savo unikaliu skambesiu ir paslaptingumu. Išvertus iš graikų kalbos, „Enigma“ reiškia didžiąją paslaptį, tai ir atspindi visą projekto filosofiją bei esmę. Pagal legendinio projekto įkūrėjo ir pagrindinio kompozitorius Michael Cretu sumanymą grupės „Enigma“ veiklos pradžioje nebuvo galima niekur pamatyti: jos nariai nedalijo interviu ir nekoncertavo. Tai buvo į nieką nepanašūs, unikalūs savo stilistika ir skambesiu muzikos kūriniai, kuriuose buvo atsisakyta bet kokios atlikėjo, kaip asmenybės, intervencijos. Ilgą laiką niekas nežinojo, kas slepiasi už šio muzikinio projekto: jokių vardų ir veidų – tik muzika.

Per projekto gyvavimo istoriją buvo išleisti aštuoni sėkmingi muzikiniai albumai, kuriame grupės narių skambesys kito, muzikiniai eksperimentai darėsi vis įdomesni, tad ir gerbėjų ratas plėtėsi. Vėliau net gimė specialus muzikinis stilius, kuriuo yra apibūdinamas šio projekto muzikinis braižas – „enigmatika“. Sintetiniai muzikos garsai, grigališkasis choralas, etninės giesmės, bažnyčios varpų skambesys, vargonų ir nacionalinių japoniškų muzikos instrumentų sintezė – visa tai sukuria nepakartojamą atmosferinį ir psichodelinį skambesį. „Šią muziką sunku apibūdinti, nėra tokių žodžių, kurie galėtų tiksliai ją aprašyti“, – taip sako projekto „Enigma“ sumanytojas M. Cretu.

Koncertuose Lietuvoje „Original Enigma Voices“ atliks geriausius kūrinius iš skirtingų albumų – nuo pirmajame „MCMXC a.D.“ įrašytos dainos „The Rivers Of Belief“ iki prieš kelerius metus pasirodžiusio aštunto albumo „The Fall Of A Rebel Angel“ kompozicijos „Amen“.