Hogwart's Holidays ledo šou | Vilnius

2024-02-17 19:00 - 20:30

Ledo šou „Hogvartso atostogos“ su „Cirque du Soleil“ žvaigždėmis

 

„Hogvartso atostogos“ - tai unikalus  judesio teatro ir cirko spektaklio pastatymas. Šis pasirodymas sujungia komediją ir magiją, cirko ir dailiojo čiuožimo meną į vieną šou ant ledo, kiekvienas šis šou specialiai pritaikytas  kiekvienai renginio vietai.

Spektaklis - tai išbaigta istorija su unikaliais kostiumais, dekoracijomis ir vaizdo elementais, leidžiančiais, kaip niekada anksčiau pasinerti į magiškąją Džoanos Rouling (J.K Rowling) visatą.

Viskas prasideda nuo įėjimo į teatro fojė. Per 9¾ platformą žiūrovai leisis į nepamirštamą kelionę Hogvartso koridoriais, dalyvaus kvidičo rungtynėse, o vėliau nugalės Tamsos valdovą ir kartu dalyvaus šventiniame pokylyje.

Cirko šou artistai pribloškia įspūdinga akrobatika, derinama su unikaliais dailiojo čiuožimo įgūdžiais. O interaktyvūs efektai, įspūdingi vaizdai ir apšvietimo dizainas sužavės kiekvieną žiūrovą.

„Hogvartso atostogos“ pasakoja stebuklingą istoriją apie Hario ir jo draugų pasaulį ir panardina jus į savo vaizduotės pasaulį. Spektaklis kviečia palikti kasdienę realybę ir pasinerti į fantazijų pasaulį, kuriame kvapą gniaužiančiomis vaizdo technikomis, skambant originaliam muzikiniam naujametinės nuotaikos akompanimentui, galima pasinerti į fantazijų pasaulį.

 

Spektaklis rekomenduojamas įvairaus amžiaus žiūrovams.