GLENN MILLER ORCHESTRA ''IN THE CHRISTMAS MOOD''

2015-12-02 19:00

Gruodžio 2 dieną į Vilniaus kongresų rūmus sugrįžtantis vienas populiariausių džiazo kolektyvų planetoje pristatys naująją pasaulinių gastrolių programą - taip primindamas ir beveik šimtmetį populiarią muziką, ir legendinę muzikos pasaulio asmenybę, kurios likimą gaubia mįslės.

Nuo dienos, kai paskutinį kartą matytas trombonininkas, aranžuotojas ir kompozitorius Glennas Milleris, jau praėjo beveik 70 metų, tačiau jo puoselėta muzika iki šiol gyva ne tik įrašuose, bet ir didžiosiose pasaulio koncertų salėse. Tai – pripažinimas, kuriam džiazo pasaulyje sunku rasti atitikmenį.

Oficialus Glenno Millerio orkestras, vadovaujamas vieno garsiausių svingo muzikos specialistų Wilo Saldeno, 160 vakarų per metus nugabena žiūrovus į romantišką praėjusio amžiaus pradžios Niujorko atmosferą. Tikrai bus akimirkų, kai atrodys, kad išėjus iš salės jūsų laukia senovinis automobilis, o mobilusis telefonas kišenėje tėra keistas, nesuprantamas žaislas.

Taip dažnai pristatomas kolektyvas, kurio koncertų metu scenoje kruopščiai atkuriama kiekviena detalė – nuo Glenno Millerio orkestro natų iki atlikėjų manierų ir kostiumų detalių.

„Keičiasi laikai ir muzikantų mokymo technika. Tačiau mūsų tikslas – kiek įmanoma tiksliau perteikti tikrąją Glenno Millerio orkestro dvasią“, - sako ne vieną dešimtmetį garsiojo svingo milžino vardo orkestrui vadovaujantis Wilas Saldenas.

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne
Amžiaus cenzas: Nėra
Nuolaidos: Nėra

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.