DOMINO teatras | sceninis koncertinis pastatymas PARYŽIAUS KATEDRA

2016-03-20 19:00

"DOMINO" teatras | sceninis koncertinis pastatymas "PARYŽIAUS KATEDRA"

Režisierius: Ramūnas Marcinkus
Kompozitorius: Richard Cocciante
Dailininkas: Aurimas Vosylius
Kostiumų dailininkas: Zita Gustienė
Choreografas: Paulina Andrzejewska

Vaidina:
Kvazimodas - Deividas Norvilas - Deivis
Kvazimodas - Raimondas Baranauskas
Fluer De Lys - Vaida Genytė
Fluer De Lys - Renata Voitechovskaja - Norvilė
Grenguaras - Povilas Meškėla
Grenguaras - Mindaugas Zimkus
Esmeralda - Austėja Lukaitė
Esmeralda - Akvilė Garbenčiūtė
Febas - Mindaugas Zimkus
Febas - Egidijus Bavikinas
Klopinas - Jeronimas Milius
Klopinas - Vladas Kovaliovas
Frolas - Viktoras Malinauskas

Žiūrovų pageidavimu į teatro sceną vėl sugrįžta sceninis koncertinis pastatymas „Paryžiaus katedra“. Spektaklio turą po Lietuvą rengiantis „Domino“ teatras vasario ir kovo mėnesiais pakvies į išskirtinius pasirodymus didžiosiose šalies scenose.

Pasaulio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas koncertinis atlikimas Lietuvoje susilaukė pribloškiančio populiarumo. „Paryžiaus katedra“ – tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Jauną čigonę pamilsta bažnyčios tarnas Frolo, dailusis kapitonas Febas ir išsigimęs varpininkas Kvazimodas. Jaunai čigonei lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau Frolo niršdamas iš pavydo uždaro gražuolę į belangę. Ją išgelbėja kuprotas, tačiau tyros širdies turėtojas Kvazimodas. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai Kvazimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.

Pasirodymuose „Paryžiaus katedros“ sienas drebins talentingiausi Lietuvos atlikėjai: Deividas Norvilas – Deivis, Raimondas Baranauskas, Vaida Genytė, Renata Voitechovskaja – Norvilė, Povilas Meškėla, Mindaugas Zimkus, Egidijus Bavikinas, Jeronimas Milius, Vladas Kovaliovas, Viktoras Malinauskas, Akvilė Garbenčiūtė ir Mindaugas Zimkus.

„Paryžiaus katedra“ buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas. Vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų. Pagrindinis šio kūrinio singlas, užėmęs prancūzų muzikos „Top 10“ pirmą vietą laikėsi ten net 33 savaites ir buvo pripažintas per 50 metų sukurta pačia gražiausia daina. Muziką šiam miuziklui sukūrė vienas garsiausių Prancūzijos kompozitorių ir atlikėjų Ričardas Kočiantė.
Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook