DOMINO teatras | komedija "Sex guru" su A. Revva (RU)

2015-01-30 19:00 - 21:00

„Sex guru“ rusų kalba
Interaktyvus šou – komedija

Dėmesio! Šis šou gali pakeisti Jūsų gyvenimą!

Apie ką kalba vyrai ir ko nori moterys? Kiek kartų, Jūsų manymu, mylėtis yra normalu? Kiek partnerių gali turėti moteris ir kodėl seksas su meilužiu geresnis, negu seksas su pastoviu partneriu? Ar esi įsitikinęs, kad Tavo seksualinis gyvenimas puikus? Tu tikrai tuo tiki?

Ar esate pasiruošęs išgirsti šokiruojančius atsakymus į šiuos ir dar daugiau klausimų? Unikalus šou „Sex guru“, skirtas aistringiems įsimylėjėliams, rutinos kamuojamiems sutuoktiniams, net ir tiems, kurie dar tik planuoja su kuo nors susipažinti.

Vienintelio interaktyvaus šou suaugusiems metu žiūrovas turės galimybę nukeliauti jaudinantį kelią per pikantišką seksualinį labirintą. Dar niekada pokalbis apie seksą nebuvo toks atviras ir nuoširdus, o žiūrovai dar niekada neturėjo galimybės patys dalyvauti psirodyme taip įvairiapusiškai.

Šio interakvytaus šou – komedijos pagrindinis tikslas yra parodyti, kad pats svarbiausias dalykas vyrų ir moterų santykiuose yra tarpusavio bendravimas. Šio šou metu suaugusieji, nagrinėdami realias santykių problemas, linksminasi lyg paaugliai – tai ne tik sumažina įtampą, bet ir sustiprina tarpusavio supratimo bei bendrumo jausmą.

Pirmą kartą Lietuvoje Jūsų „Sex guru“ bus Rusijos sekso simbolis ir viliojimo paslapčių žinovas Aleksandras Revva. Aktoriaus karjerą A.Revva Rusijoje pradėjo televizijos „KVN“ humoristinėje laidoje, vėliau buvo „Comedy club“ „rezidentu“, kur sukūrė legendinius Artūro Pirožkovo ir Babuškos personažus bei tapo vienu geidžiamiausiu Rusijos aktoriumi ir vyru.

„Sex guru“ daugiau negu 1 000 kartų rodytas įvairiose šalyse: Anglijoje, Austrijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje.

Spektaklis vyks rusų kalba.
Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook