THE BEST POLandPOP FEST: Blanka, Cleo, Kuba

2024-03-09 19:00 - 21:30
Kovo 9 d. Vilnių sudrebins THE BEST POL’and’POP FEST! Net 3 MegaŽvaigždės vienoje scenoje!
Į Lietuvą atvyksta  visų šidis užskariavusi  „Blanka“, viena populiariausių Lenkijos dainininkių “Cleo” ir sparčiai kylančios pop muzikos žvaigždė  - “Kuba Szmajkowski”!
 
Blanka – nuo pat ankstyvos vaikystės su mikrofonu šoko  prieš televizorių ir svajojo vieną dieną atsidurti MTV. Ir toji diena atėjo: su singlu „Solo“ mergina šturmavo Europą, kartų – ir „Euroviziją“. Nors nugalėti nepavyko, tačiau Blankos daina ir šokis ilgam įsitvirtino žiūrovų atmintyje. Lengvai įsimenama daina „Solo“ užkariavo ir lietuvaičių širdis – kūrinys buvo iškopęs į populiariausių kūrinių šešetuką bendrame Lietuvos radijo stočių tope.
 
 
CLEO yra dainininkė, dainų autorė, dailininkė, dizainerė – daug talentų turinti moteris. Ji pavogė gerbėjų širdis savo unikaliu balsu, teigiama energija ir asmeniniu žavesiu. Cleo yra populiariausia Lenkijos dainininkė internete, jos „Facebook“ profilis surinko per 1 440 000 gerbėjų, o jos muzikiniai vaizdo klipai „YouTube“ buvo peržiūrėti daugiau nei 150 milijonų kartų. Cleo pateko į topus 2013 m., kai kartu su Donatanu išleido singlą „My Słowianie“. Daina greitai tapo vienu didžiausių radijo hitų. Dainos sėkmė lėmė, kad Cleo atstovavo Lenkijai „Eurovizijoje“ 2014 m., o jos pasirodymas laikomas vienu geresnių ir spalvingesnių konkurso epizodų.
 
 
Kuba Szmajkowski yra 21 metų dainininkas, tiktokeris ir influenceris. Jo vaizdo įrašai „Tik Tok“ sulaukė milijonų peržiūrų, o singlai užkariauja topus! Kuba Szmajkowski yra vienas iš atlikėjų, kuriam dalyvavimas „The Voice Kids“ tapo tramplinu į šlovę. Pradėjo grupėje 4Dreamers, o iširus vaikinų grupei pradėjo sėkmingą solinę karjerą.