Auksiniai svogūnai 2015

2015-04-01 19:00 - 22:00

„Auksiniai svogūnai 2015“ TV3 žiūrovus nukels į Cirko areną

Dėmesio! Į Lietuvą ir TV3 televizijos žiūrovų namus atkeliauja Cirkas! Tiesą sakant, jis čia buvo visada, tačiau tik dabar bus įvardinti didžiausi ir labiausiai nusipelnę Cirko artistai. Didžioji diena − balandžio 1-oji, kada tradiciškai ir neišvengiamai tiesioginį TV3 eterį nušvies „Auksiniai svogūnai 2015”. Reitingų olimpe besimaudančioje ir žiūrovų itin mėgiamoje ceremonijoje jau šešioliktą kartą bus įvertinti didžiausi metų įvykiai, ryškiausi politikos ir visuomenės veikėjai.

„Auksiniai svogūnai“ pirmą kartą vyks Cirke. Kodėl? Paaiškėjo, jog sunkiausia grįžti prie savų šaknų, ten, kur gimei. Juk politikoje vieni yra Dresuotojai, kiti – finansiniai Žonglieriai, treti – tik pranešėjai, o dar kiti – viso politinio cirko trupės savininkai. Mes atskleisime, kas yra kas“, − žada ceremonijos autorius ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Ne mažesnė intriga kasmet būna ir tai, ką humoro šventės vedėjas pasirinks sau į porą. Šįkart A. Valinskas tiesiog maudysis moterų dėmesio spinduliuose. „Auksinius svogūnus“ su juo ves talentingai aštrų liežuvį valdanti Beata Tiškevič – Hasanova, o Svogūnus laureatams dalins užburiančios išvaizdos dainininkė Indrė Burlinskaitė.

„Labiau „svogūniškos“ vedėjos neradom. Beata vienintelė, kuri idealiai tinka prie tokio Čipolino, kaip aš“, − juokiasi A. Valinskas.

Tuo tarpu iš I. Burlinskaitės rankų jis imtų net lydytą šviną, o ką jau kalbėti apie „Auksinių svogūnų“ statulėles. Jomis įvertintų sensacingų nominacijų bus net dešimt. Vieną jų – „Tautos balso“ tradiciškai siūlo ir balsuodami išrenka patys televizijos žiūrovai.

Intriguojančios varžybos vyksta ir „Metų citatos“ kategorijoje – artėjant Svogūnams politikai kaip įmanydami stengiasi nusikalbėti.

Muzikiniai numeriai baigiami repetuoti, scenos žvaigždės išrikiuotos, ryškiausi prožektoriai sureguliuoti, politikai į ceremoniją sukviesti, raudoni kilimai paruošti – visos Lietuvos laukiami „Auksiniai svogūnai 2015“ jau visai netrukus.