(ATŠAUKTAS)Next Stop is Victory

2023-03-25 19:00 - 23:00

Labdaros koncertas „Next Stop is Victory“, kuriame susibūrė vieni garsiausių Ukrainos atlikėjų, siekiama rinkti lėšas Ukrainos karių protezavimui.

Tuo metu, kai Ukrainoje vyksta nuolatiniai apšaudymai ir elektros tiekimo problemos, ukrainiečių balsai ir toliau skamba ir neša naudą visame pasaulyje.

Kartu galėsime padėti Ukrainos didvyriams, nepriklausomybės ir Europos vertybių gynėjams, karo aukoms sugrįžti į įprastą gyvenimą.

Koncertų salės „Compensa“ scenoje pasirodys Europoje ir pasaulyje žinomi atlikėjai: NK (Nastya Kamenskikh), užkariavusi Ukrainos ir Lotynų Amerikos širdis nepamirštamais hitais „Peligroso“ ir „Elefante“, grupė KAZKA. su daina "Плакала" ir 500 milijonų peržiūrų "YouTube", Anna Trincher su dainomis "Зай" ir "Не залишай". Evelina Sašenko – dainų konkurso „Eurovizija“ dalyvė iš Lietuvos. Daugelio TV projektų ir laidų dalyvė. 

Šou vedėjas ir   Eurovizijos dainų konkurso Ukrainoje vedėjas Volodymyr Ostapčuk.„X Faktor 9“ nugalėtojai: ZBSband su dainomis „На морозі“ ir „Будь що буде“„X Faktor 8“ finalininkai: grupė MBREEZE, žinoma dėl dainų „Окупанту“ ir „Богу“

Jūsų bilietas – tai galimybė Ukrainos  gynėjui dar kartą apkabinti savo artimuosius.