(Atšauktas) OLEGG VYNNYK ''BEPROTIŠKA MEILĖ''

2022-10-28 19:00 - 21:00

tnaujinta 2022 05 13

 

Apgailestaujame, niekaip nesibaigiant karui Ukrainoje, Olegg Vynnyk Europinis turas „Beprotiška meilė“ ATŠAUKIAMAS, tame tarpe ir Klaipėdoje 2022 10 26 ir Vilniuje 2022 10 28 ATŠAUKIAMA, todėl kad beveik visi Olegg Vynnyk komandos žmonės tarnauja Ukrainos karinėse pajėgose.

Tikimės,kad karas Ukrainoje greitai pasibaigs ir Olegg Vynnyk su komanda atvyks ir į Klaipėdą ir į Vilnių.

 

Pirkę kasose prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gegužės 30 dienos.

Prašymai priimami iki birželio 10 d.

---

Olegg Vynnyk Europinis turas "Beprotiška meilė", kuris turėjo įvykti 2020 m. spalio 28 d. (vėliau 2021 m. spalio 27 d.)  o dabar   2022 m. spalio 28 d. PERKELIAMAS IŠ AVIA SOLUTIONS GROUP ARENOS Į COMPENSĄ KONCERTŲ SALĘ IR VISI BILIETAI LIEKA GALIOTI IR AUTOMATIŠKAI BUS PERKELTI Į COMPENSOS KONCERTŲ SALĘ ATATINKAMAI Į VIETAS ĮSIGYTAS PAGAL TAS PAČIAS KAINAS. BILIETŲ KEISTI NEREIKIA.

 

OLEGG  VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “BEPROTIŠKA MEILĖ“ GYVO GARSO KONCERTE VILNIUJE  

      2022 m. spalio 28 d. į Vilnių, „Compensos“ salės erdvę vėl grįžta   populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Olegg Vynnyk su nauja programa „Beprotiška meilė“ („Bezumnaja liubov“) Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEGG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę.  Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šiuos ir naujus hitus išgirs klausytojai naujojoje programoje „Beprotiška meilė“ Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje.  Olegg Vynnyk yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje, 2019 m. lapkričio mėn. 21 d. surengė pasaulinio lygio grandiozinį šou su aukštų technologijų šviesos ir garso įranga bei sceniniu dizainu Kijevo sporto rūmuose.

     Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.

    Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

    Dviejų valandų trukmės koncerte Vilniuje atlikėjas pristatys naujausią savo programą „Beprotiška meilė“.

    Bilietus į Olegg Vynnyk koncertą galite įsigyti visose „Bilietai.lt“ platinimo vietose ir internetu: www.bilietai.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=D0xpkC91ogo

https://www.youtube.com/watch?v=4ll3PxfzNgA

https://www.youtube.com/watch?v=SrYbKy_2V4