Aleksandro Chakimovo Paskaita: KAIP SUTARTI ŠEIMOJE?

2016-07-14 18:00

Kviečiame į vienintelę šiais metais pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo Čaitanija Čandra Čaran prabhu paskaitą Lietuvoje. Paskaitos tema kaip niekad aktuali. „Kaip sutarti šeimoje?“ – tai vedų šventraščiais paremtos žinios, padėsiančios tarpusavio santykiams suteikti darnos, supratimo ir nuolankumo. Net ir neturinčius šeimos, net ir gyvenančius joje be rūpesčių ši paskaita įkvėps ir leis atrasti dvasingesnio bendravimo perlų.

Paskaitos pranešėjas Čaitanija Čandra Čaran prabhu (Aleksandras Chakimovas) yra ne tik dvasinis mokytojas, bet ir rašytojas, visuomenės veikėjas, dailininkas, muzikantas, filosofas, psichologas, teologas ir pamokslautojas. Jis taip pat yra Džono Feivorso taikomųjų dvasinių technologijų instituto garbės direktorius ir dvasinis lyderis.

Čaitanija Čandra Čaran prabhu visą savo gyvenimą skyrė vedų žinioms skleisti. Jis keliauja iš vieno miesto į kitą skaitydamas paskaitas, nuolat dalyvauja televizijos ir radijo laidose, susitinka su mokslininkais, filosofais, žinomais visuomenės atstovais.

Jo paskaitos pasižymi švara, aiškumu ir dvasingumu. Jose dėstomos amžinos vedų žinios, kuriose galima rasti atsakymus į visus egzistencinius klausimus. Čaitanija Čandra Čaran prabhu moko žmones mylėti Dievą ir vienas kitą. Jis moko žmones būti laimingus.

Paskaita vyks rusų kalba, tačiau bus galima klausytis sinchroninio vertimo į lietuvių kalbą (kaina 10 eurų).