Rugsėjo pradžioje Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, atidaryta dailininko ir muzikanto, grupės „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“ lyderio Artūro Šlipavičiaus-Šlipo retrospektyvinė kūrybos paroda „Laiškai iš praeities“.
Parodoje menininkas pristato trijų dešimtmečių (1995–2015) savo kūrybą – 40 darbų iš pagrindinių tapybos bei muzikos projektų „Haruspicija“ (1995–1997), „Lethe“ (1990–2000) ir „Meilė“ (2006–2015). Retrospektyvinėje parodoje galima pamatyti ne tik tapybą ant drobės, medžio, bet ir muzikos instrumentų.
Kaip teigia pats A. Šlipavičius, „žvelgdamas į 30 metų savo kūrybą, matau vientisumą. Gal todėl, kad kūryboje man niekada neteko ieškoti ir kankintis. Daugelis mano kartos menininkų ieško savęs, ieško drobės ir dažų, aš ieškau tiktai pigesnių maisto prekių parduotuvėse ir grybų miške. Dar kiti daro, gamina, aria pamiršdami jog menas – tai ne bulvių laukas ir nėra čia ko arti. Aš visą gyvenimą žinojau ką ir kodėl kuriu ir tai eksponuoju parodoje „Laiškai iš praeities“.
Dailininkas Artūras Šlipavičius gimė 1962 metais, liepos 29 d., Vilniuje. Būsimą menininką dainos ir aliejinių dažų kvapas lydėjo nuo pat ankstyvosios vaikystės. Artūras Šlipavičius 1985 metais baigė Šiaulių pedagoginį universitetą, įgydamas dailininko pedagogo specialybę ir dar būdamas diplomantu, pradėjo dalyvauti respublikinėse jaunųjų dailininkų parodose. A. Šlipavičius tapė akvarele, aliejiniais dažais, grojo gitara ir kūrė balades. Ilgą laiką dailininkas svajojo kurti muziką savo paveikslams, kolekcionavo pasaulio muzikos instrumentus ir pats juos kūrė. 1987 metais kartu su Artūru Barysu-Baru įkūrė avangardinės muzikos grupę „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“. Šiandien dailininko darbai nuolat eksponuojami pasaulinėse meno parodose.