ZAZ

2023-06-07 20:00 - 21:30

Prancūzų dainininkė ZAZ yra bene viena paslaptingiausių ir ryškiausių Prancūzijos scenos žvaigždžių.

Būsimoji žvaigždė mokėsi konservatorijoje, grojo smuiku, gitara, fortepijonu, dainavo chore, dalyvavo liaudies, soul, džiazo, bliuzo grupėse.

Pirmoji sėkmė atėjo su daina „Je veux“. Ji tapo metų daina daugelyje pasaulio šalių ir jaunajai dainininkei atnešė didelę šlovę. Užkimęs, jausmingas balsas sužavėjo.

Kūrybiniu ZAZ keliu ji praėjo per Japoniją, Egiptą, Kanadą, Braziliją, Maroką – buvo daug pergalių įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, platininiai, deimantiniai diskai... Pasaulis atrado naują dainininkę, ryškią, drąsią, pasiruošusią bet kokiems kūrybiniams eksperimentams.

Galbūt nėra tokio muzikinio žanro, kuriame ZAZ neišbandytų savęs. Ne be reikalo tarp savo mėgstamų autorių ir atlikėjų ji įvardija kompozitorių Antonio Vivaldi, dainininkes – Ellą Fitzgerald, Edith Piaf ir ispaniškų, čigoniškų, arabiškų melodijų atlikėjus.

Ji dainavo didžiulėse salėse kitoje Atlanto pusėje, legendinėse Paryžiaus kavinėse, pro kurias eidavo garsūs šansonieriai, garsiosiose Londono ir Paryžiaus salėse, tapo prestižinių nacionalinių muzikos apdovanojimų savininke.

Ji išleido 5 albumus, paskutinis buvo išleistas 2021 m., o dainininkė jį pavadino „Isa », taip ją vadina draugai.  Šis diskas yra savotiškas sugrįžimas į save, į savo vidinį pasaulį.  Tai buvo apmąstymų vaisius sunkiu  pandemijos laikotarpiu visiems ir buvo pagrindas jos mėnesius trukusiam turui, kuris prasidėjo 2021 m. po priverstinės pertraukos.  Dainininkei pavyko sukurti ryškią muzikinę paletę.  Į gyvenimą „rožine spalva“ (garsioji autorės daina Edith Piaf), ZAZ pridėjo ryškiai žalią spalvą.  Ji yra aistringa aplinkos gynėja ir netgi sukūrė savo fondą.  Ji myli ir kovoja už gyvybę šioje Žemėje.  Ir dainuoja apie ją.

ZAZ savo turą pavadino „Organique Tour“. Ir tai tikrai, kaip ir jame esančios dainos, yra organiška. Žiūrovai galės pajusti unikalų dainininkės įvaizdį, atrasti naujų kūrybos krypčių, priartėti prie paslapties. Pasidalykite džiaugsmu, išgirskite senas ir naujas dainas, nusišypsokite, pakliūkite į neišspręstus prancūzės kerus.