XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка

2022-01-23 18:00 - 19:30

Sausio 23 d. Xabib žada velniškai karštą vakarėlį, kuriame jis atliks puikiai klausytojams pažįstamas dainas bei visiškai naujas kompozicijas.

 

Xabib – ryškiausia šiandienos Rusijos žvaigždė, sensacingo hito „Jagoda Malinka“ autorius, - atvyksta į Vilnių! Jau 2022 metų sausio 23 dieną „Compensa“ koncertų salės scenoje įvyks pirmasis solinis Xabib koncertas Vilniuje!

Xabib - savo dainų autorius ir atlikėjas, prestižinių muzikos apdovanojimų Muz TV ir Ru TV kanalų nominantas. Išpopuliarėjęs dar gerokai anksčiau su populiariųjų kūrinių koveriais ir vaizdo įrašais nei show laidoje „Dainos“, šiandien Khabibas su savo medžiaga sutraukia tūkstančius klausytojų koncertuose visoje NVS, jo klipai surenka šimtamilijonines peržiūras, dainos karaliauja radijo bei muzikos kanalų topuose.

Koncerte būtinai nuskambės žinomi ir mylimi Khabibo superhitai: „Jagoda Malinka“, „Grustinka“, „Devochka so dvora“, „Blizhe“, „Na 4 etazhe“, „Diskotancy“ bei nauji kūriniai, kurie tikrai sulauks atgarsio iš publikos. Atlikėjas žada nepamirštamai daug muzikos, šokių ir staigmenų.

Įrašyk sausio 23 d. į savo pramogų kalendorių!

Rodyti mažiau