Virginijaus Viningo tapybos darbų parodos atidarymas

2016-03-17 18:00

Maloniai kviečiame kovo 17 dieną, ketvirtadienį, 18 val., į dailininko Virginijaus Viningo parodos atidarymą „Compensa“ koncertų salės fojė, Vilniuje, Kernavės g. 84. Parodoje eksponuojamas 21 dailininko darbas, iš kūrybinio laikotarpio nuo 2004 iki 2015 metų.
Virginijus Viningas – „Originalus tapytojas, vienas iš tų, apie kuriuos sakoma „turi savitą stilių“. Jis iš tolo atpažįstamas iš varvančių-viningiškų potėpių. Prieš lietuviškos tapybos mokyklos srovę jis vis su didesne jėga srūva nuo pat dailininko karjeros pradžios. Ką bevaizduotų <...> - V. Viningas pardo, kad puikia moka tapyti.“ Taip apie šį menininką kalba Rita Bočiūlytė.
Atidaryme dalyvaus: dailininkas Virginijus Viningas, parodos organizatorė, „Aido“ galerijos vadovė Birutė Patašienė, tapytoja, dailės pedagogė Arūnė Tornau, tapytoja Sigutė Maslauskaitė, menininkė Deima Katinaitė. Ypatingą akustiką turinčioje salės fojė susirinkusiems svečiams jaukų muzikinį foną kurs muzikantų duetas, svečiai galės pasivaišinti vyno taure ir užkandžiais.