Viktoras Koroliovas. Jubiliejinis 55 metų koncertas

2017-02-03 20:00 - 21:30

Viktoras Koroliovas. Jubiliejinis 55 metų koncertas. 

Rusijos estrados žvaigždė Viktoras Koroliovas grįžta į Lietuvą su jubiliejine programa „55“. Vienintelis šventinis atlikėjo koncertas, skirtas ir jo naujojo albumo „55“ pristatymui, Lietuvoje bus surengtas vasario 3 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Koncerte skambės didžiausi Viktoro Koroliovo hitai - „Baltų rožių puokštė“ (Букет из белых роз), „Už tavo gražią šypseną“ (За твою красивую улыбку), „Girta vyšnia“ (Пьяная вишня), „Nelauksiu ant kranto“ (Не стану ждать на берегу) ir daug kitų šlagerių, kurie jau daug metų dovanoja džiaugsmą milijonams žmonių.

Viktoras Koroliovas (Ви́ктор Королёв) – ryškus dainininko, netelpančio į vieną muzikinį žanrą, pavyzdys. Šansono, estrados ir sintpopo atlikėjas, poetas, kompozitorius, kino aktorius  jau du dešimtmečius džiugina tūkstančius gerbėjų savo dainomis. Neatremiamas temperamentas, emocionalumas, impulsyvumas ir neįprastai gražaus tembro balsas užkariauja visų klausytojų širdis. Nors jo muzikinė karjera paženklinta ne vienu valstybiniu ir muzikiniu apdovanojimu bei premijomis Viktoras Koroliovas sako, kad brangiausias jų – žmonių meilė ir klausytojų pripažinimas.

Viktoras Koroliovas yra įrašęs virš 20 albumų. Paskutinis jų – „55“, išleistas 2016-aisiais. Jis ir pirmąjį Rusijos muzikos pasaulio istorijoje animacinį videoklipą sukūręs dainininkas: V.Koroliovo megahito „Bazar-Vokzal“ herojus įkūnijo iš plastilino nulipdyti žmogeliukai. Kaip sako pats dainininkas, dainos, kurios populiarumas neblėsta jau beveik 20 metų, sėkmę lėmė jos nuoširdumas ir nutrūktgalviškumas: „Visas mūsų gyvenimas panašus į kelionę traukiniu su savo stotelėmis ir stotimis.“