TOM ODELL - Wrong Crowd Tour

2017-03-20 20:00 - 22:00
Pirmąsyk Lietuvoje koncertuos „BRITs“ ir „Ivor Novello“ apdovanojimų laureatas Tomas Odellas

Žinomas britų dainų autorius ir atlikėjas, pirmasis muzikantas vyras, pelnęs „BRITs Critics‘ Choice“ ir „Ivor Novello“ apdovanojimus, Tomas Odellas surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Šiandien (lapkričio 24 d.) savo 26-ąjį gimtadienį švenčianti muzikos žvaigždė patvirtino, kad į „Wrong Crowd Tour“ gastroles įtraukė ir mūsų šalį: vienintelis Tomo Odello koncertas vyks kovo 20 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Koncertuose T.Odell ne tik pristato šių metų vasarą išleistą antrąjį studijinį albumą „Wrong Crowd“, bet ir atlieka hitus iš platininiu tiražu parduoto debiutinio įrašo „Long Way Down“.

Bilietus į vienintelį Tomo Odello koncertą Lietuvoje bus galima įsigyti jau lapkričio 25 d. nuo 10 val. ryto visose „Bilietų Pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Tom Odell – „Another Love“: https://www.youtube.com/watch?v=MwpMEbgC7DA

Šiandien T.Odellas yra viena ryškiausių jaunų muzikos žvaigždžių pasaulyje. 2012 m. išleidęs pirmąjį įrašą „Songs From Another Love“, dainų autorius ir atlikėjas išpopuliarėjo ne tik tėvynėje, bet ir už jos ribų. Neeilinį T.Odello talentą giriantys muzikos kritikai jo muziką lygino su sero Eltono Johno, Bobo Dylano ir Jeffo Buckley kūryba. Jaunojo atlikėjo charizma sužavėjo muzikos mylėtojus – debiutinio singlo „Another Love“ vaizdo klipas „YouTube“ kanale yra peržiūrėtas daugiau nei 130 mln. kartų. T.Odellą įvertino ir mados pasaulis – nuo 2015 m. jis yra žinomų britų mados namų „Burberry“ reklamos veidas, o žurnalas „Vogue“ jį paskelbė „mylimiausiu pianistu mados industrijoje“.

Tom Odell – „Real Love“: https://www.youtube.com/watch?v=eZLYp-jgx-I

Vakarų Sasekso grafystės pagrindiniame Čičesterio mieste (Anglija) gimęs orlaivio piloto ir mokytojos sūnus T.Odellas, vaikystę praleido Naujojoje Zelandijoje, kur darbą buvo gavęs jo tėvas. Pirmas savo kūrybos dainas vaikinas parašė sulaukęs 13-os metų, tačiau apie tai niekam nepasakojo, nes manė, kad kurti dainas nėra „kietas užsiėmimas“. Už kelialapį į populiarumą jis turi dėkoti žinomai britų dainininkei, dainų autorei, aktorei ir TV laidų vedėjai Lily Allen. Ši pastebėjo jaunąjį talentą viename jo koncertų ir netrukus būsimoji žvaigždė pasirašė sutartį su L. Allen įrašų kompanija „In The Name Of“.

Tom Odell – „Magnetised“: https://www.youtube.com/watch?v=4fgzu9Fo66Y

2012 m. spalio mėn. išleistas debiutinis T.Odello dainų įrašas „Songs From Another Love EP“ sužavėjo ne tik melomanus, bet ir kritikus. Atviri dainų tekstai ir emocionali grojimo maniera nepaliko abejingų – 2013 m. vasarą išleistas T.Odello debiutinis albumas „Long Way Down“ buvo parduotas platininiu tiražu. Netrukus atlikėjas tapo pirmuoju muzikantu vyru, kuriam įteiktas „BRITs Critics‘ Choice“ apdovanojimas. Debiutinis T.Odello singlas „Another Love“ prestižinių „Ivor Novello“ apdovanojimų ceremonijoje neoficialiai paskelbtas „metų daina“, o pats atlikėjas įvertintas „Geriausio metų dainų autoriaus“ titulu. Muzikanto atlikta klasikinės Johno Lennono dainos „Real Love“ versija skambėjo visame pasaulyje išgarsėjusiame prekybos centro „John Lewis“ Kalėdoms skirtame reklaminiame klipe.

Antrasis solo albumas „Wrong Crowd“ pasirodė šių metų vasarą. Naująją T.Odello kūrybą prodiusavo kartu su Adele, „Arctic Monkeys“ ir „Kasabian“ bendradarbiavęs prodiuseris Jimas Abbissas. Norėdamas publikai pristatyti naujas savo dainas atlikėjas Europoje ir Jungtinėse Valstijose surengė koncertines gastroles „No Bad Days Tour“, į kurias buvo išpirkti visi bilietai. Garsiu hitu tapo singlas „Magnetised“, kurio dėka albumas pasiekė populiariausių topus D.Britanijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Austrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, JAV ir Naujojoje Zelandijoje. Prie „Wrong Crowd“ sėkmės nemažai prisidėjo ir populiarus Holivudo aktorius Kevinas Spacey, nusifilmavęs T.Odello dainos „Here I Am“ vaizdo klipe.

Tom Odell – „Here I Am“: https://www.youtube.com/watch?v=un4fHfBgyvo

Tomo Odello pasirodymą Vilniuje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis kultinės britų grupės „The XX“ pasirodymą, sparčiai populiarėjančio lietuvių atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ albumo pristatymo koncertus didžiuosiuose šalies miestuose. Kitąmet organizatoriai kviečia į retro muzikos karalių „Postmodern Jukebox“ pasirodymą ir į didžiausią 2017-ųjų šou Baltijos šalyse – Robbie Williamso koncertą Vilniuje.

Renginio nuoroda: http://www.bdg.lt/