The Temper Trap

2017-02-19 20:00 - 22:30

Grupė, kurią 2009-aisiais visame pasaulyje išgarsino indie muzikos himnu vadinamas hitas „Sweet Disposition“, Lietuvoje lankysis pirmą sykį. Šis pasirodymas – sausį prasidėsiančio grupės turo po Europą, kuriame ji pristatys naujausią savo albumą „Thick As Thieves“, dalis.

„The Temper Trap“ - viena ryškiausių Australijos muzikos sėkmės istorijų šiame šimtmetyje. Grupė 2005-aisiais susibūrė Melburne, kai Indonezijoje gimęs dainininkas Dougy Mandagi nusprendė pabandyti kurti kartu su savo bičiuliais - bosistu Jonathonu Aherne ir būgnininku Toby Dundasu.

2006-aisiais grupė išleido pirmąjį EP ir surengė turą po Australiją, tačiau reikalai rimčiau pajudėjo į priekį 2008-aisiais, kai muzikantai pradėjo vis daugiau laiko praleisti Didžiojoje Britanijoje ir prasiskynė kelius į šios šalies kritikų grojaraščius.

Britų transliuotojui BBC išrinkus grupę tarp kylančių talentų, į kuriuos 2009-aisiais būtina atkreipti dėmesį, „The Temper Trap“ persikraustė į Londoną ir ten baigė kurti savo debiutinį albumą „Conditions“ - kartu su Adele, „Kasabian“, „Arctic Monkeys“ ir kitų žvaigždžių skambesį šlifavusiu prodiuseriu Jimu Abbissu.

„Radiohead“ ir Prince'o įkvėptame albume (anot pačių muzikantų) skambėjo ir daina „Sweet Disposition“, kuri 2009-aisiais tapo tikra indie roko sensacija. Kūrinys pakilo į populiariausiųjų dešimtuką Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Italijoje ir Airijoje, pateko į JAV populiariausių alternatyvios muzikos kūrinių dešimtuką. Dainai buvo sukurti net trys skirtingi vaizdo klipai, ji buvo įtraukta į kino filmų „500 Vasaros dienų“ ir „Trys dienos nužudyti“ garso takelius. Didžiojoje Britanijoje šis įrašas tapo „platininiu“, o Italijoje – „auksiniu“.

„The Temper Trap“ klipas „Sweet Disposition“: https://youtu.be/jxKjOOR9sPU

Australijos muzikos apdovanojimų ceremonijoje ARIA „The Temper Trap“ netrukus pelnė geriausios grupės ir populiariausio singlo titulus, o Britų muzikos apdovanojimuose pretendavo į geriausio užsienio scenos proveržio prizą.

Sėkmingas debiutinis albumas grupei pelnė kvietimus į ryškiausius Europos festivalius – nuo „Glastonbury“ iki „Oxegen“, „Rock Werchter“ ir „Roskilde“. Bilietai į visus 2012-aisiais Šiaurės Amerikoje surengtus grupės koncertus buvo išgraibstyti, o gimtinėje „The Temper Trap“ tapo tikrais scenos didvyriais – už antrąjį diską 2012-aisiais pelnė geriausios grupės ir geriausio roko albumo titulus.

Gimtinėje grupė grojo didžiuliuose koncertuose kartu su „Coldplay“ ir „The Rolling Stones“, o 2013-aisiais pradėjo kurti trečiąjį albumą, kuris pasirodė tik 2016-ųjų vasarą.

Albumas “Thick As Thieves“ tęsia „The Temper Trap“ šlovės istoriją – Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje įrašytas darbas pakilo į pirmąją „topų“ vietą grupės gimtinėje, jį lydėjo pasirodymai dideliuose JAV ir Europos festivaliuose, o dabar bus surengtas ir koncertų turas mūsų žemyne, kurio metu „The Temper Trap“ gros Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Čekijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

Grupės klipas „Fall Together“: https://youtu.be/oop2g5p1lIs

Kritikai pastebi, kad po eksperimentinio antrojo albumo „The Temper Trap“ visa jėga sugrįžo prie gitarinio skambesio – savo vizitinės kortelės, pelniusios grupei pasaulinę sėkmę.

Naujuosius kūrinius ir geriausias per 11 karjeros metų sukurtas dainas „The Temper Trap“ gyvai atliks „Compensa“ salėje – patys muzikantai prisipažįsta, kad nekantriai laukia šios viešnagės.

„Lietuva, pagaliau mes atvykstame pas jus“, - skelbia „The Temper Trap“ ir kviečia visus pasimatyti vasario 19-ąją.

Pirmąjį „The Temper Trap“ koncertą Lietuvoje organizuoja renginių agentūra „FORS Event“, mūsų šalies publikai jau pristačiusi Ane Brun, „The Tiger Lillies“, Joss Stone ir kitų garsių užsienio atlikėjų koncertus.