SYMPHO SHOW - Pasauliniai hitai

2016-11-22 19:00

Unikaliausias sezono koncertas

SYMPHO-SHOW
pasauliniai hitai
sugrįžta su nauja programa

Be pačių ryškiausių ir dinamiškiausių pop ir roko muzikos žvaigždžių, jau užkariavusių žiūrovų širdis, tokių kaip Madonna, Adele, Led Zeppelin, Joe Cocker, Nirvana, Metallica, AC/DC, kompozicijų, specialiai į šią programą bus įtraukti žymūs šlageriai apie meilę, kurių originalią interpretaciją pateiks sensaciją sukėlęs simfoninis orkestras, būtent: Scorpions, The Beatles, George Michael, Frank Sinatra, Whitney Houston, Depeche Mode, Sting ir daugelis kitų!

Dar visai neseniai simfoninis orkestras visiems kėlė asociacijas su klasika ir griežtomis žanro taisyklėmis. Tačiau dabar visi klasikinės ir originalios instrumentinės muzikos gerbėjai, pop ir roko žvaigždžių aistruoliai, visi, kam patinka ryškus šou, galės apsilankyti viename koncerte, kuris nepaliks nė vieno abejingo. Sympho-Show tai pasauliniai hitai, atliekami tikro simfoninio orkestro.

Jūsų laukia 30 profesionalių, energingų ir charizmatiškų orkestro muzikantų komanda, naujos originalios aranžuotės, ryškios vokalinės partijos, kokybiškas garsas, dinamiški šviesos ir specialūs efektai, jūra įspūdžių, uždegantys solo ir įdomūs siurprizai!