STAS PJECHA. Jubiliejinis koncertas "LAIMĖ"

2015-03-12 19:00 - 21:00

Stas Pjecha – vienas ryškiausių nūdienos atlikėjų gimė „žvaigždžių“ šeimoje. Visiems gerai žinoma jo senelė, legendinė dainininkė Edita Pjecha ir mama Ilona Bronevickaja. Stasas turi ir lietuviškų šaknų, jo tėvas – teatro režisierius Petras Gerulis.

Solinė Staso Pjechos karjera prasidėjo 2004-aisiais, kai jis pasirodė televizijos laidos „Fabrika zviozd 4“ scenoje. Būtent čia išgirdome jo pirmąjį hitą „Viena žvaigždė“

2007-aisias Stasas ir jo garsioji senelė Edita Pjecha tapo Maskvos juvelyrinio fabriko „veidais“. Vienas seniausių Rusijos juvelyrikos fabrikų neatsitiktinai pasirinko būtent juos: kartų perimamumas, tradicijų tęstinumas pagrindinės ir fabriko ir Pjechų šeimos vertybės.

Stasas Pjecha ne tik puikus dainininkas, jo kūryboje atsirado vietos ir poezijai. 2008-aisiais jis išleido poezijos rinkinį „Golyj“, taip pat vedė TNT kanale TV programą „Cosmopolitan. Videoversija“.

Šiandien dainininko kūrybiniame bagaže tūkstančiai kilometrų gastrolėse, 3 soliniai albumai, šimtai koncertų, radijo eterio ir TV laidos ir milijonai raidžių, kurios sudaro jo duotus interviu