Saulius Prūsaitis39 Naujas Albumas

2018-11-29 19:00

Saulius Prūsaitis’39 Naujas Albumas

Surengęs itin sėkmingus vasaros koncertus, į kuriuos net pritrūko bilietų, Saulius Prūsaitis kviečia visus į naujo albumo „39“ pristatymą:  Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“

„Malonu, kai bilietus išperka iki koncerto likus savaitei, bet nesmagu, kad yra žmonių, kurie vis dėlto nepatenka. Labai nenusiminkite, nes rudens pabaigoje-žiemos pradžioje surengsime šešis labai išskirtinius koncertus, kuriuose pristatysime naują albumą „39“.  Tai bus  didelė ir smagi šventė visiems: ir publikai, ir mums patiems. Groti „Žalgirio“ arenoje – tarsi sapnas virtęs realybe. Laukia daug darbo, bet darbą mes mylime“, –  apie jau dabar prasidėjusį pasirengimą albumo pristatymo koncertams sako S. Prūsaitis.

Sakydamas, kad koncertai bus šventė, jis visiškai neperdeda. Apsilankę S.Prūsaičio koncertuoje būna nustebę, koks tai linksmas ir pozityvia energija pulsuojantis renginys. „Dar tiek per vieną vakarą nesu juokusis ir šokus“, - labai taikliai koncertą apibūdino viena žiūrovė.

Po ilgos pertraukos jis surengs ir pristatymo koncertą gimtojoje Marijampolėje.  „Labai laukiu to koncerto, jis bus tikrai ypatingas.  Noriu, kad visi žinotų, jog esu iš Marijampolės. Didžiuojuosi tuo  ir , neslėpsiu, noriu, kad mano gimtame mieste mane mylėtų ir manimi džiaugtųsi“, – sako dainininkas.

Jam nekilo dvejonių, kaip pavadinti savo jau antrąjį solinį albumą. „39“ svetainėje „Youtube“ jau turi beveik 8 milijonus perklausų ir baigia pasivyti populiariausią S.Prūsaičio dainą „Norim šokti“, kuri artėja 10-to milijono link.  „Būtų tikrai nelogiška albumą vadinti kitaip, kai 39 tapo mano lemtingu skaičiumi“, – juokiasi S. Prūsaitis.

Be magiškosios „39“, albume bus galima rasti ir didžiulės sėkmės sulaukusį hitą „Tu nemoki“, kurį S. Prūsaitis įdainavo drauge su buvusia savo mokine, „X faktoriaus“ laimėtoja Igle. Taip pat -  pačią naujausią dainą „Merginos šoks“, kurią publika pasigavo ir nebepaleido nuo pirmų grojimų koncertuose.

S. Prūsaitis -  vienintelis ir nepakartojamas ne tik scenoje, bet ir nulipęs nuo jos. Nedaugelis žino, kad jis – ne tik visų savo dainų muzikos ir žodžių autorius, bet ir pats jas aranžuoja, įrašo nuosavoje įrašų studijoje, prodiusuoja. „Yra muzikantai, kurie moka geriau įgroti tam tikrus instrumentus nei aš, yra mano mielos merginos, kurios dainuoja pritariančius vokalus, bet aš kiekvieną įrašo mikrosekundę esu šalia.  Aš žinau, kaip turi skambėti daina, ir padarysiu viską, kad tą skambesį išgaučiau“, – sako jis.