RICHARD CLAYDERMAN - In Concert

2023-03-11 20:00 - 22:00

Sėkmingiausias pianistas pasaulyje Richardas Claydermanas koncertuos Vilniuje

„Guinness“ pasaulio rekordų knygoje sėkmingiausiu pianistu pasaulyje vadinamas Richardas Claydermanas pavasarį koncertuos Lietuvoje. Milijonus gerbėjų turintis garsusis atlikėjas vienintelį pasirodymą mūsų šalyje surengs kovo 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Richardas Claydermanas pristatys naujausią dvigubą albumą „Forever Love“. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sostinėje koncertuosiantis Richardas Claydermanas ne tik atliks garsiausius savo kūrinius „Ballade Pour Adeline“, „Mariage D‘Amour“ ar „Love Story“ - koncerte girdėsime ir naujai suskambusius grupės „Coldplay“ „Viva La Vida“, Edo Sheerano „Perfect Symphony“ hitus bei daugelį kitų naujų kūrinių.

Bilietus į vienintelį Richardo Claydermano koncertą jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

Richard Clayderman – „Ballade Pour Adeline“: https://youtu.be/TpRjpM_VB7I

Richardas Claydermanas skambinti pianinu pradėjo būdamas vos trejų metų amžiaus. Sulaukęs 12-os jau mokėsi Paryžiaus muzikos konservatorijoje, kur dar paauglystėje sulaukė pripažinimo. Pasaulinę šlovę Philippe'as Pagèsas, toks yra tikrasis pianisto vardas, sulaukė 1976 m., kada įrašė vieną garsiausių savo kūrinių „Ballade Pour Adeline“ ir persivadino Richardu Claydermanu.

Richard Clayderman & Zade Dirani - „Princess Of The Night“: https://youtu.be/D3XCQvDZHUc

Daugiau nei 45-erius metus melomanus visame pasaulyje pianino melodijomis užburiantis Richardas Claydermanas yra vienas produktyviausių pianistų muzikos istorijoje. Muzikanto repertuare skamba instrumentiniai populiariosios muzikos kūriniai, naujai suskambusi muzika iš kino filmų ir populiariausių klasikų kūryba. Be garsiosios kompozicijos „Ballade Pour Adeline“ savo koncertuose prancūzų pianistas atlieka garsiausius „ABBA“, „The Beatles“ ir kitų grupių hitus. Skamba ir auksine klasika tapę kūriniai „Don't Cry For Me Argentina“, „Nostalgia“, „Time To Say Goodbye“ ir daugelis kitų.

Richard Clayderman - „Viva La Vida“: https://youtu.be/D995d5NjFOY

Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs Richardas Claydermanas yra mylimas ne tik europiečių - jis yra ypač populiarus Azijoje. Prancūzų pianisto koncertai sutraukia įspūdingas minias gerbėjų visame pasaulyje: viename pasirodymų Japonijoje pianisto klausėsi net 40 tūkstančiai žmonių, o vieno koncerto transliacija per televiziją sutraukė daugiau nei 800 mln. žiūrovų.

Richard Clayderman - „Perfect Symphony“: https://youtu.be/wPu4j_578gM

Per ilgiau nei 45-erius metus trunkančią muzikinę karjerą Richardas Claydermanas įrašė daugiau nei 1400 kūrinių, o melomanai išpirko daugiau nei 100 mln. pianisto įrašų. Savo sąskaitoje turintis 267 auksiniais ir 70 platininiais tiražais išpirktus įrašus, prancūzų pianistas yra surengęs per 2800 koncertų. Kasmet Richardas Claydermanas surengia apie 200 koncertų.

Richard Clayderman & Zade Dirani - „Ballade Pour Adeline“: https://youtu.be/a6jXAGzEclo

Vienintelis pasaulinę šlovę pelniusio prancūzų pianisto Richardo Claydermano koncertas Lietuvoje įvyks kovo 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje, kur atlikėjas pristatys naujausią albumą „Forever Love“.