Queen Show: 50 years Tour with Orchestra and Choir

2023-10-15 17:00 - 19:00

2023 metų spalio 15 dieną projektas QUEEN SYMPHONY pirmą kartą pasirodys Lietuvoje! Vienintelis koncertas Lietuvoje vyks Vilniuje „Compensa“ koncertų salėje.

Queen Symphonic Tribute“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių koverių projektų Vidurio Europoje. Dabar šis pasaulinio lygio pasirodymas pirmą kartą atvyksta į Lietuvą!

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. Antrojoje dalyje taip pat gros solo gitaristas Darekas Wawrzyniakas.

QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Iki šiol daugiau nei 350 koncertų apsilankė daugiau nei 200 000 žiūrovų. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai. 2018 m. lapkritį vykusioje filmo „Bohemijos rapsodija“ premjeroje taip pat pasirodė Alla Vienos muzikantai.

Kartų atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite Tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais.

Dėmesio! Nuo gegužės 18 d. bilietai brangs!