Pasaulinė lyderystės konferencija

2016-11-18 09:00 - 2016-11-19 18:00

Ši neeilinė DVD konferencija, kurioje savo patirtimi dalinasi pasaulinio garso vadovai, Lietuvoje vyks jau septintą kartą. Pasaulinė lyderystės konferencija nėra dar vienas eilinis susibūrimas. Mes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi neeilinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką.
Pasaulinę lyderystės konferenciją pirmą kartą surengė Willow Creek asociacija 1992 m., Jos sumanytojas - Bilas Haibelsas, vadovaujantis vienai didžiausių JAV bažnyčių. Dėl išskirtinio požiūrio į vadovavimą, kuriame dera tikėjimas, socialinė atsakomybė ir pasaulinio lygio vadovų patirtis, konferencijos populiarumas ėmė sparčiai augti. Šiandien Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 500 pasaulio miestų ir daugiau nei 120 šalių. Prieš 13 metų siekiant padaryti konferenciją kuo prieinamesnę žmonėms iš įvairių šalių, buvo pasitelkta palydovinė sistema bei DVD formatas. Taip vienu metu konferencijoje gali gyvai dalyvauti šimtai tūkstančių žmonių (šiais metais numatomas dalyvių skaičius- 230 000). Ar tikrai galite sau leisti nebūti ten, kur bus kalbama apie tai, kas yra vadovas, koks jis turi būti, su kokiomis problemomis galima susidurti ir kaip jas geriausia išspręsti? Apie visa tai sužinosite iš pasaulinio garso vadovų ir mąstytojų, tokių kaip Melinda Geits, Trevis Bredberis, Patrick Lencioni, John C. Maxwell ir kt. sukaupusių neįkainojamą patirtį. Apie visus pranešėjus skaitykite čia.
Registruokitės patys ir raginkite savo kolegas, bendradarbius ir draugus. Konferencijos metu kartu su bendražygiais sėdėdami prie apvalių stalų turėsite galimybę aptarti tai, ką girdėjote ir apmąstyti, ką ir kaip norėtumėte keisti ar tobulinti savo darbe ir gyvenime.
Meskite sau iššūkį ir skirkite laiko tobulėjimui!

https://youtu.be/oM7vSn3IsJA