PASAULINĖ LYDERYSTĖS KONFERENCIJA

2015-11-27 (All day)

KAS YRA PASAULINĖ LYDERYSTĖS KONFERENCIJA?
PAGRINDINIS PASAULINĖS LYDERYSTĖS KONFERENCIJOS TIKSLAS – UGDYTI LYDERIUS VISAME PASAULYJE ĮKVEPIANT JUOS, SUTEIKIANT AR ATGAIVINANT ATEITIES VIZIJĄ, LAVINANT ĮGŪDŽIUS VISUOMENĖS IR BAŽNYČIOS LABUI. ŠIS RENGINYS – TAI DVI DIENOS, KUPINOS ĮKVĖPIMO, PADRĄSINIMO IR ĮGŪDŽIŲ VYSTYMO. PRISIJUNKITE!
Ši neeilinė DVD konferencija, kurioje savo patirtimi dalinasi pasaulyje žinomi žmonės Lietuvoje vyks jau šeštą kartą. Kviečiame dalyvauti visų krikščioniškų bažnyčių vadovus ir jose tarnaujančius žmones; asmenis, dirbančius visuomeninėje ar verslo erdvėje, vadovaujančius verslo ir ne pelno siekiančiose organizacijose bei vadovus, dirbančius kitose srityse. Ši konferencija taip pat praturtins ir kartu su vadovais tarnaujančius žmones, savanorius; asmenis, dirbančius socialinėje srityje; žmones, darančius krikščionišką įtaką visuomenėje; inovatorius; kylančius lyderius; studentus – visus, kurie turi ir nori lavinti vadovavimo dovaną. Pasaulinė lyderystės konferencija nėra tik atsitiktinis, dar vienas susibūrimas. Mes tikime nesavanaudiška lyderyste; tikime, kad mūsų visuomenėje reikalingi sąžiningi bei nuolankūs lyderiai, turintys aiškią viziją ir todėl, susibūrę kartu, ir klausydamiesi neeilinių kalbėtojų, galime augti ir keisti pasaulį aplink mus.

Pasaulinę lyderystės konferenciją 1992 m. pradėjo Willow Creek asociacija, kurios pagrindinis steigėjas yra Bilas Haibelsas, vadovaujantis vienai didžiausių JAV bažnyčių. Pirmoje konferencijoje susirinko daugiau nei 2 000 dalyvių: dvasininkų, bažnyčios tarnautojų, nevalstybinių organizacijų ir verslo įmonių vadovų, suvokiančių vadovavimo sudėtingumą ir norinčių kasmet tobulinti savo vadovavimo įgūdžius. Konferencijos populiarumas sparčiai pradėjo augti dėl iškirtinio požiūrio į vadovavimą, kuris apjungia tikėjimą, socialinę atsakomybę ir aukščiausio lygio vadovimo patirtį. Šiandien Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 400 pasaulio miestų ir daugiau nei 100 šalių. Prieš 13 metų konferencijai buvo pasitelkta palydovinė sistema bei DVD formatas, taip vienu metu konferencijoje gyvai gali dalyvauti šimtai tūkstančių žmonių (šiais metais numatomas dalyvių skaičius- 200 000). Prisijunkite ir jūs! 2015m. Lietuvoje:

Lapkričio 20 – 21 d.d. Klaipėdoje

Lapkričio 27 – 28 d.d. Vilniuje

Pasaulinės lyderystės konferencijos tikslas yra įkvėpti ir padrąsinti visus dalyvius, bet tuo pačiu ir išlikti ta erdve, kur atvykę dalyviai galėtų pasisemti jėgų, atgaivos bei drąsos imtis naujų darbų ar projektų.

Susisiekite su mumis. Klausimus rašykite el. paštu: plklietuva@gmail.com arba skambinkite tel. 8 605 24601