Naujametis renginys vaikams ''Stebuklingoji eglė''!

2021-12-18 15:00 - 16:30

Naujametis renginys vaikams „Stebuklingoji eglė“!

Tik gruodžio 18 dieną koncertų salėje Compensa pirmą kartą Vilniuje įvyks nuostabus Maskvos teatro „Čudaki“ (liet. „Keistuoliai“) renginys vaikams „Stebuklingoji eglė“!

Kalėdų Senelis ir Santa Klausas pirmąkart nusprendė kartu švęsti žiemos šventes, o kaip jiems pavyko – pamatysite, apsilankę teatro „Čudaki“ renginyje.

Naujametis teatro „Čudaki“ renginys sulaukė dėmesio daugelio šalių scenose, juk teatro meistrystė nereikalauja nei žodžių, nei vertimo, nei adaptacijos.

Renginys iššaukia emocijų audras nuo ašarų iki pakylėjimo visur – nuo Vokietijos iki Amerikos. Spektaklyje vaidina profesionalūs aktoriai, išskirtinės lėlės, rodomi koncertiniai numeriai ir nuostabūs kostiumai, o kur dar šviesos efektai ir tikra Eglė, auganti Jūsų akivaizdoje po laimės žiburiais.

Jūs liksite absoliučiai nustebinti kokybe, kostiumais ir dekoracijomis.

Ar kada matėte, kaip blynai, vaisiai ir daržovės skraidžioja žiūrovų salėje? Taigi, ateikite ir pamatykite, kad šitaip juokauti moka tik tikri aukščiausios klasės profesionalai ir keistuoliai.

Koks skaniausias šventinis stalas su rafinuotais patiekalais? Žinoma, Naujametis. O kaip surengti įdomų vaidinimą ir parodyti skanėstų gaminimo procesą? Scenoje atsiras šakutės, šaukštai, didžiulis puodas, lėkštutės ir lėkštės, pyragai, pyragaičiai ir ledai, ir visa tai taps gyva linksmiausių personažų – karvės, vilko ir kiškio su morka, draugijoje.

Kadangi vaikams sėdėti vienoje vietoje ilgiau tampa nuobodu, šis teatras pristato interaktyvius spektaklius: vaikus nudžiugins galimybė linksmintis ir šokti su muzika, dalyvauti siužeto linijose interaktyviai, kartu su aktoriais.  

Neįtikėtinos dekoracijos, fokusai, juokai ir juokas – apsilankę renginyje „Stebuklingoji eglė“ net labiausiai suaugę ir pačių suaugusių vėl pasiners į vaikystę!

Maskvos teatras „Čudaki“ dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, yra įvairių konkursų  nugalėtojas, pelnęs prestižines premijas. Teatras sėkmingai gastroliavo Vokietijoje, Šveicarijoje,  Lenkijoje, Serbijoje, Italijoje, JK, Kinijoje, JAV, Izraelyje, Čekijoje, Austrijoje, Latvijoje, Estijoje, o dabar – pirmą kartą pristato naujametį renginį Lietuvoje.

Programa:

 - Iškilmingas žiūrovų sutikimas renginio fojė;

 - naujametis pasakų spektaklis su 18 personažų;

 - fotosesija su herojais.

 

Iki susitikimo jaukiausioje ir gražiausioje Vilniaus koncertų salėje.

Tik gruodžio 18 dieną koncertų salėje Compensa, pradžia: 15.00

Trukmė: 1 val. 20 min.