Moderat Live - Vilnius

2023-10-26 20:00 - 22:00

Į Lietuvą grįžta vokiečių elektroninės muzikos sunkiasvoriai „Moderat“

Pavasaris muzikos agentūrai „8 Days A Week” grąžino jėgas. Spalio 26 d. ir vėl laukia didelis ir svarbus muzikos įvykis sostinėje. Jie skelbia, kad rudenį į Lietuvą grįžta vokiečių elektroninės muzikos sunkiasvoriai „Moderat“. Praėjusiais metais ši „supergrupė“ iš naujo atrado save, išleido naują albumą ir grįžo į elektroninės muzikos olimpą po 6 metų pertraukos. Jie galingai uždarė naują miesto festivalį „8 Festival”, o dabar, tų pačių „8 Days A Week“ kvietimu, rodysis „Compensa“ koncertų salėje.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Moderat“ pasirodymą sostinėje prekyba prasidės antradienį, kovo 14 d., tačiau jau nuo kovo 10 d. 10 val. prisiekę „Moderat“ fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką, bilietų su kodais kiekis ribotas. Toks presale’as prasideda dabar ir baigiasi kovo 14 d. 10 val. Bilietai brangs. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto.
Bilietų su kodais kiekis ribotas. Bilietai brangs.
Tik nesakyk, kad neperspėjom.
Sutaupyk!

„Moderat“ Vilniuje – visada smagu. Juk jie niekada nesikartoja. Neneigsim, koncertų salė „Compensa“ nėra pati geriausia erdvė tokiam pasirodymui. Visi suprantam, kad rudenį Vilniuje alternatyvių vietų po stogu tokiam koncertui nėra. Organizatoriai žada nepagailėti gero garso. Paskutinis pavyzdys – gyvas „Bonobo“ pasirodymas su muzikantų grupe toj pačioj „Compensoj“.

„Moderat“ į Vilnių atsiveš visą reikalingą įrangą ir atnaujintą šou. Mūsų laukia nepriekaištingas šou, pilnametražis koncertas, kelionė laiku ir erdve bei tiesa iš kolonėlių. Jau kad bus, tai bus. Tikėtina, kad vėl pamesi galvą dėl elektroninės muzikos ir tų pačių „Moderat“.

Apie „Moderat“

Ar bereikia pristatinėti „Moderat“? Galima būtų prirašyti begalybę epitetų jiems, kaip elektroninės muzikos kalviams. Tiek Apparat, tiek „Modeselektor“ mes puikiai pažįstame. Jie tokie yra vieninteliai. Gal todėl, kad visada yra bent dviem žingsniais toliau, nei kiti? Sunku netgi būtų suskaičiuoti visas jų viešnages Lietuvoje. Jie skrodžia pasaulį ir melomanų širdis jau šimtą metų. „Modeselektor“ laiko rėmus ir suteikia spalvų, Apparat piešia istoriją, kurią ši trijulė nori papasakoti. Jie paverčia laimingais tūkstančius žmonių. Būsimas koncertas sostinėje – „Moderat“ albumą „MORE D4TA” pristatančio koncertų turo po pasaulį dalis. Jie vis dar groja kaip iš pypkės - tuo galėsi dar kartą įsitikinti rudenį. Prisiekę „Moderat“ fanai išprotėję, koncertų kokybė ideali, o gyvo pasirodymo jėga ir estetika bei 20+ metų karjeros nepalieka abejingų.

Praėjusią vasarą „Moderat“ buvo pagrindinis naujo festivalio „8 Festival” vardas ir Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme pasirodė visu gražumu. „Moderat“ po pasirodymo šiame festivalyje sakė, kad nėra matę tokio šilto priėmimo. Jie veltui laiko neleido ir dar ilgai nenorėjo apleisti kalėjimo komplekso. „Moderat“ nemanė, kad groti Lukiškių kalėjime gali būti tokia gera patirtis. Nei jie, nei kiti jų kolegos atlikėjai nebuvo lankę apleisto kalėjimo, taigi nelabai žinojo, ko tikėtis. O gavo gerokai daugiau, nei planavo – jiems tai buvo išties malonus siurprizas. Jie labai retai kada laiką leidžia kartu po koncertų, nors yra viena šeima. Tą savaitgalį Vilniuje visa trijulė buvo išvien ir darė, ką norėjo. Po festivalio beliko pasisiūlyti grįžti pilnam koncertui. „Moderat“ tai ir padarė jau kitą dieną po festivalio, suderino kalendorius ir labai greit „8 Days A Week” agentūrai patikėjo dar 3 koncertus. Džiugiau nei netikėta.

Šaunuoliai „8 Days A Week” taip pat organizuoja „Moderat“ pasirodymus Rygoje ir Taline, kur vis drąsiau jaučiasi.

Visi varom į „Moderat“ koncertą! Dar viena padori masofkė nusimato.
Argi ne dėl tokių akimirkų gyvenam?

„Moderat“ muzikos katalogas
Tik paklausyk!

Moderat at Grand Palais – Passengers
https://www.youtube.com/live/yb7DxVuR0DU 

Easy Prey: https://youtu.be/c71FWFOmSV0
Fast Land: https://youtu.be/qzMP2A66jIQ
Eating Hooks: https://youtu.be/u6ECMXk3JAw
Running: https://youtu.be/tVawpT44Hrk
Reminder: https://youtu.be/cJwsNUoazUg
Bad Kingdom: https://youtu.be/1BUJX9vESQY
Last Time: https://youtu.be/lxf05bSC17E
Rusty Nails: https://youtu.be/DoxUiqUpkw4

Nuorodos, muzika, viską ten

https://moderat.fm
https://www.facebook.com/moderat.band/
https://www.youtube.com/@ModeratOfficial
https://www.instagram.com/moderat/
https://twitter.com/ModeratOfficial
https://soundcloud.com/moderat-official
https://ra.co/dj/moderat