Konferencija ''Sveika ir laiminga mama''

2018-05-06 10:00

APIE:
Apgalvoto sprendimo galią, norint pastoti;
sveikesnį ir jaunatviškesnį kūną;
emocinės moters būklės gerinimą,
sąmoningą nėštumą;
poros santykius;
darnią šeimą.

Pirmą kartą Lietuvoje rengiama konferencija sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“ yra organizatorių pasaulinės misijos dalis, kurios tikslas - pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus bei naujausias sveikatos metodikas padėsiančias sėkmingam šeimos planavimui, geresnių poros santykių kūrimui bei moters pilnavertei savirealizacijai.

Šio renginio premjera vyks Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, o turas tęsis Rygoje, Londone, Limoje, Osle ir kituose europos bei pasaulio miestuose.

Renginio centre – du pasaulinio lygio pranešėjai: naujosios medicinos paradigmos genijus Thomas Aksnesas iš Norvegijos ir lietuvė, dviejų bestselerių autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja Andrė AMIYA Pabarčiūtė (plačiau apie pranešėjus aprašo pabaigoje).

Jiedu išsamiai visos dienos konferencijoje nubrėš „laimingos poros – laimingo kūdikio“ vizijos žemėlapį. Čia kiekvienas galės atrasti savo kelią tikslo link: poros negalinčios susilaukti vaikų, moterys, išgyvenančios kad nepavyksta pastoti, vaikelio jau besilaukiančios poros bei tos, kurios svarsto apie galimybę tapti tėvais pirmą ar jau kelintą kartą.  Didelė pranešėjų misijos dalis yra padėti moterims atrasti savo vidinę stiprybę ir sveikatos resursą. Taip pat, išmintį, kuri įgalina sukurti tokius santykius su vyru ir vaikais bei gyvenimo būdą, kuris leistų  atsiskleisti moters talentams ir norams.

PLAČIAU APIE KONFERENCIJĄ

Moters kūnas sukurtas taip, kad gebėtų pavyzdingai išnešioti sveiką kūdikį. Tačiau forsuojant ar nepaisant esminių reprodukcinio mechanizmo elementų, šiais laikais vis dažniau yra susiduriama su problemomis, kai norima pastoti ir išnešioti sveiką vaisių.

Nevaisingumas yra gana dažna problema, kuri paveikia daugiau nei 50 000 šeimų Lietuvoje, o tai sudaro maždaug 15 proc. visų šeimų! Norint to išvengti, pirmiausia, yra būtina atsipalaiduoti, išspręsti kilusias problemas, taip suteikiant savo kūnui gebėjimų klestėti, ir tik tada mėginti pastoti. Atrodo, formulė paprasta, tačiau kaip ją įgyvendinti?

Šios konferencijos metu T. Aksnesas pristatys naujausius vaisingumo tyrinėjimo rezultatus. Vienas iš moters gebėjimų, apie kurį plačiau sužinos šios konferencijos dalyviai – tai gebėjimas sąmoningai daryti įtaką genetikai, besilaukiant kūdikio.

Laiminga motinystė - tai ne tik kūdikis, bet ir santykių kokybė su vyru, vaiku, bei artimaisiais. Laiminga mama yra ta, kuri pirmiausia sukuria pozityvų santykį su savimi pačia, aiškiai suvokia savo tikruosius norus bei trokštamo gyvenimo būdo viziją. Laiminga mama - laiminga moteris. Jau 12 metų konsultuodama, mokydama moteris savirealizacijos paslapčių, Andrė AMIYA pasidalins esminėmis taisyklėmis bei metodais, kaip motinystę paversti džiugia, harmoninga patirtimi.

KAM SKIRTA ŠI KONFERENCIJA?

Konferencija yra skirta moterims ar poroms, norinčioms pastoti, nepriklausomai nuo to, ar jos bandė ir nepavyko, ar dar nebandė, bet planuoja. Taip pat, sąmoningiems, jau esamiems ar netrukus atžalų susilauksiantiems, būsimiems tėvams. Visoms moterims, kurios domisi savirealizacija. Žinoma, naudingų žinių iš šio renginio išsineš ir visi tie, kurie domisi darnių santykių šeimoje kūrimu, bei holistiniu požiūriu į sveikatą. 

KONFERENCIJOS PROGRAMA

10:00 – 13:00 Thomas Aksnesas
13:00 – 14:30 Pietų pertrauka
14:30 – 16:30 Andrė AMIYA Pabarčiūtė
16:40 – 17:30 Klausimų ir atsakymų sesija
17:30-17:45 Renginio pabaiga. “Private session”  dalyviams – pertrauka su žaliavalgiškais kokteiliais
17:45 – 18:30 “Private session” dalyvių susitikimas su pranešėjais: diskusija, asmeniniai klausimai 

Pagrindinės Thomo Aksneso ir Andrės Amiyos Pabarčiūtės temos:

• Sąmoningo sprendimo galia kuriant šeimą
• Kokybiško intymaus gyvenimo principai
• Gerų santykių pagrindai poroje
• Kaip vyras gali padėti moteriai pasiruošti motinystei
• Moters talentai
• Moters emocinė ir dvasinė savijauta

• Pasiruošimas nėštumui ir pagrindinės planavimo klaidos
• Tinkamos mitybos formavimas ir kiti sveikos gyvensenos įpročiai
• Gebėjimas sąmoningai daryti įtaką genetikai besilaukiant
• Kokybiško asmeninio gyvenimo vizija

PLAČIAU APIE LEKTORIUS:

MOKSLININKAS: Thomas Aksnesas

Thomas Aksnesas yra garsus ir ypatingai gerbiamas norvegų mokslininkas, kuriam už sugrąžintą sveikatą dėkoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Jo tyrinėjimo atradimų nekvestionuoja net mokslo pasaulis, tik įdėmiai klauso ir juos pritaiko. Thomas sveikatingumo klausimais konsultuoja pasaulio įžimybes, olimpinius sportininkus ir netgi kitus kolegas – mokslininkus.
Taip pat jis yra daugiau nei 200 gydymo centrų tinklo „Health Optimizing“, kuriuose vietoje medikamentų pasitelkiamos aukštosios technologijos, įkūrėjas. Šiandien jis yra labiausiai pasaulyje laukiamas pranešėjas tarptautinėse mokslo konferencijose.

AUTORĖ: Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA nuolat vesdama žmogaus potencialą atskleidžiančius, gyvenimo kokybę transformuojančius seminarus moterims ir poroms, yra padėjusi atskleisti savo prigimties genialumą tūkstančiams žmonių. Taip pat ji yra bestselerių „Moters Magijos Mokykla“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja.

Pranešėjų vedama analogų neturinti konferencija sklandžiai pereis iš mokslinių faktų ir naujausių atradimų, kuriais dalinsis jų autorius Thomas, į Andrės AMIYOS sąmoningumo mentorystę, gerinant moters savijautą ir emocinį klimatą šeimoje. Šio per pasaulį keliausiančio renginio organizatorių misija - padėti moterims išspręsti intymaus, asmeninio gyvenimo klausimus ir džiaugtis darnia šeima.