Junior HALLOWEEN Carnival

2016-10-31 16:00

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Spalio 31 dieną, pirmadienį, visi jaunuoliai bus laukiami naujausioje ir moderniausioje Vilniaus arenoje Compensa koncertų salėje! Tai neužmirštamas vakarėlis tiems, kurie nėra sulaukę 18 metų, tačiau nori pajusti, ką reiškia tikras Helovyno kaukių balius.

Dauguma šventinių renginių yra skirti suaugusiems, tačiau Sound Traffik komanda rūpinasi ir jaunaisiais mūsų „klubinėtojais“.
Visi tėveliai gali būti ramūs – renginys BE ALKOHOLIO, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Apsvaigę jaunuoliai taip pat nebus toleruojami ir be papildomo paaiškinimo bus neįleidžiami į renginį.

Šokių aikštelę virpins visa eilė geriausių Lietuvos DJ, kurių sąrašą jau labai greitai paskelbsime.

Nuotaiką žiebs neįtikėtinos Helovyno dekoracijos bei instaliacijos, kurias kurs kelios dekoratorių komandos iš užsienio.
Speciali garso technika suteiks neįtikėtino skambesio didžėjų grojamai muzikai!

Bus sukurtos specialios maisto bei gėrimų zonose, kuriuose išalkę bei ištroškusieji galės pasimaitinti bei atsigaivinti skaniu gėrimu.

Į renginį jaunuoliai iki 14 metų galės ateiti tik lydimi tėvų. Tėveliams bus sukurta speciali zona, kurioje jie galės mėgautis kava ir užkandžiais bei stebėti kaip linksminasi jaunimas. Nuo 14 metų suaugusių palyda nebūtina, tačiau reikalingas dokumentas įrodantis amžių.

Į renginį visi kviečiami su karnavaliniais kostiumais. Labiausiai išsiskiriantys gaus specialių nuolaidų ir prizų!
COMPENSA koncertų salė taps tikra zombių, vampyrų ir negyvėlių ir irštva, todėl apsilankyti būtina!
Renginio pradžia 16:00 valandą.